fbpx

Geriausios vestuvių nuotraukos 2019 | Best of 2019, a year in review

2019 metai atėjo ir praėjo. O jie buvo išties puikūs. Visos nuotraukos jau atiduotos jauniesiems. Taigi, pats laikas atsigręžti ir prisiminti ypatingas šventes, kurių dalimi man teko garbės būti. Viskas, ką galiu pasakyti, tai yra didelis AČIŪ! Ačiū mano nuostabioms poroms, kurios pasikliovė ir pasitikėjo manimi ir tai, ką aš darau.

Apdovanojimas

Pavasarį tiesioginės transliacijos metu sužinojau, kad mano nuotrauka tapo geriausia vestuvių nuotrauka Europoje 2018 metaisWay Up North Awards – Europe’s Best Wedding Photographs 2018! Viena iš dešimties Europoje!!!

 

Tai reikšmingiausias ir jau mano antras tarptautinis apdovanojimas (pirmasis laimėjimas buvo I Am Photographer Festival & Contest 2017, 1st Runner Up, The Best Photograph of Wedding detail kategorijoje). Labai džiaugiuosi, kad mano tobulėjimas, mokymasis kiekvieną dieną, savo stiliaus išlaikymas, sugebėjimas subtiliai sustabdyti akimirkas ir paversti jas gyvomis ir alsuojančiomis nuoširdumu yra įvertinamas tokiu aukštu lygiu.

 

O štai nuotrauka – laimėtoja. Nuostabioji nuotaka Simona, kurios vestuvės vyko Monte Pacis.
Geriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography

Geriausios vestuvių nuotraukos 2019

Apdovanojimai, aišku, yra labai gerai. Juos labai sunku pelnyti. Bet kad ir kaip banaliai tai skambėtų, tikras apdovanojimas yra tai, ką aš darau ir kam aš tai darau…. dėl Jūsų. Esu labai dėkinga klientams bei vestuvių tiekėjams, kurie manimi pasitiki. Man labai pasisekė, kad sutikau tiek mylinčių, atsipalaidavusių, nuostabių porų, kurios daug dėmesio skyrė vestuvių įamžinimui. Nes tik vestuvių nuotraukos primins, kokios vestuvės buvo, kokie jausmai ir emocijos lydėjo tądien.

 

Mane renkasi tie jaunieji, kurie nenori dramos, nenori perdėto seksualumo ir nesivaiko saulės akinių madų. Jie vestuvių dieną mėgaujasi vienas kitu ir brangiausių žmonių draugija. Nuotraukose nori matyti šiltas spalvas ir tikruosius save. Kuriems svarbus vestuvių dienos dokumentavimas bei dėmesys detalėms. Kurie tikisi iš fotografo, kad jis sugebėtų subtiliai sustabdyti akimirkas ir paversti jas gyvomis, alsuojančiomis nuoširdumu. Visa tai ir yra Fine art dokumentinė vestuvių fotografija.

 

Čia atrinkau savo širdžiai mieliausias ir brangiausias akimirkas. Ir kurioms esu gavusi leidimą publikuoti. Bei nenustebkite pamatę daug juodai baltų nuotraukų. Aš jas labai myliu. Jos ilgaamžės, jose išryškėja tai, kas svarbiausia – detalė, juokas, ašaros, meilė. Kaip pasakė mano mylimas fotografas Peter Lindbergh: “Black and white gets under the skin while color stays on the surface”.

Geriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography

Geriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography

Geriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography
Geriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography

Detalės ir dekoras

Norėdama kuo geriau papasakoti vestuvių dienos istoriją, reikia parodyti ne tik jaunuosius, jų ceremoniją ir fotosesiją, bet ir detales. Anot Walt Disney, “There is no magic in magic, it’s all in the details.” Bet tikriausiai žinote, kad labai myliu gyvas gėles. Ir mane vis labiau žavi dekoratorių bei floristų meistriškumas, jų sugebėjimas viską apjungti į puikią visumą, kuri nuostabiai atspindi jaunuosius bei jų šventę. Taigi, mano tikslas šiais metais ir toliau skirti didelį dėmesį dekoro bei detalių įamžinimui ir tai daryti kuo geriau.

Geriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography

Geriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos PhotographyGeriausios vestuvių nuotraukos 2019, Fine Art dokumentine vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography


Praktinis seminaras

Kiekvienais metais stengiuosi tobulėti bei sudalyvauti bent viename praktiniame seminare. Jei mokytis, tai mokytis tik iš geriausių! O kai Facebook’e pamačiau pranešimą, kad į Lietuvą atvažiuoja, ne kas kitas, o pats Cristiano Ostinelli! Negalėjau patikėti. Ar tai teisybė tikrinausi net kelis kartus. Per 24 valandas visos vietos į Cristiano Ostinelli masterclass buvo parduotos. Susirinko superinė gerai žinomų vestuvių fotografų kompanija!

Antrą seminaro dieną įvyko nuotakos fotosesija. Ji vyko Elektrėnų atrakcionų parke. Nors oras nieko gero nežadėjo, bet kaip minėjo Ostinelli vestuvių fotografas turi mokėti padaryti gerus kadrus, bet kokiomis oro sąlygomis.

Kas manęs laukia 2020 metais? Laukia dar daugiau vestuvių su nuostabiomis poromis įdomiose dar nefotografuotose vietose bei vestuvės užsienyje!