fbpx

Geriausios vestuvių nuotraukos 2020 | Best of 2020, a year in review

2020 metai atėjo ir praėjo. Jie buvo išskirtiniai. Visos nuotraukos jau atiduotos jauniesiems. Taigi, pats laikas atsigręžti ir prisiminti ypatingas šventes, kurių dalimi man teko garbės būti.

 

Viskas, ką galiu pasakyti, tai yra didelis AČIŪ! Ačiū mano nuostabioms poroms, kurios pasikliovė ir pasitikėjo manimi ir tai, ką aš darau.

 

Geriausios vestuvių nuotraukos 2020

 

Šie metai mus visus nustebino, pristabdė ir privertė į mus supantį pasaulį pažiūrėti kitaip. Kovą mėnesį Lietuvą pasiekė Covid-19. Tai mus visus išgąsdino, pakeitė daugelio planus, sustabdė keliones. Pandemija taip pat privertė mus suprasti, kas mums yra svarbu. Atsirado nauja vestuvių tendencija – mikro vestuves. Šiais metais, jų turėjau kaip niekad daug ir jau matau, kad ateityje jos vis populiarės.

 

Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography,

Jau rugpjūčio mėnesį, kai pandeminė situacija Lietuvoje buvo geresnė – padidėjo ir vestuvės. Jos buvo prabangesnės, su daugiau svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

 

Čia atrinkau savo širdžiai mieliausias ir brangiausias akimirkas. Ir kurioms esu gavusi leidimą publikuoti. Bei nenustebkite pamatę daug juodai baltų nuotraukų. Aš jas labai myliu. Jos ilgaamžės, jose išryškėja tai, kas svarbiausia – detalė, juokas, ašaros, meilė. Kaip pasakė mano mylimas fotografas Peter Lindbergh: “Black and white gets under the skin while color stays on the surface”.

 

Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography,
Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography,
Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Monte PacisGeriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography,

Mane renkasi tie jaunieji, kurie nenori dramos, nenori perdėto seksualumo ir nesivaiko saulės akinių madų. Jie vestuvių dieną mėgaujasi vienas kitu ir brangiausių žmonių draugija. Nuotraukose nori matyti šiltas spalvas ir tikruosius save. Kuriems svarbus vestuvių dienos dokumentavimas bei dėmesys detalėms. Kurie tikisi iš fotografo, kad jis sugebėtų subtiliai sustabdyti akimirkas ir paversti jas gyvomis, alsuojančiomis nuoširdumu. Visa tai ir yra Fine art dokumentinė vestuvių fotografija.

 

Dekoras

 

Norėdama kuo geriau papasakoti vestuvių dienos istoriją, reikia parodyti ne tik jaunuosius, jų ceremoniją ir fotosesiją, bet ir detales. Anot Walt Disney, “There is no magic in magic, it’s all in the details.” Bet tikriausiai žinote, kad labai myliu gyvas gėles. Ir mane vis labiau žavi dekoratorių bei floristų meistriškumas, jų sugebėjimas viską apjungti į puikią visumą, kuri nuostabiai atspindi jaunuosius bei jų šventę.

 

Taigi, mano tikslas šiais metais ir toliau skirti didelį dėmesį dekoro bei detalių įamžinimui ir tai daryti kuo geriau.

 

Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography,

 

Italija

 

Šiuos metus vainikavo – povestuvinė fotosesija ir įžadų ceremonija Italijoje, bei vestuvių fotosesija Italijoje. Pirmoji pažintis su Kalabrijos regionu Italijoje, pirmieji kelionės įspūdžiai bei keliavimas pandemijos metu.

 


Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography, Geriausios vestuvių nuotraukos 2020, Fine art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos Photography,

 

Kas manęs laukia 2021 metais? Labai laukiu savo vakcinavimo eilės. Taip pat, laukia dar vieni, ramesni pandemijos metai. Daugiau bus mikro ir skirtingo formato vestuvių. Fotografuosiu nuostabių porų vestuves dar nefotografuotose vietose. Šiemet vestuvės užsienyje nenusimato.

 

Jei ieškote vestuvių fotografo Kaune, ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.
Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.

 

Užpildykite žemiau esančią formą ir atsakysiu jums per 24 valandas. (arba greičiau!)