fbpx

Jūratė + Edgaras | Lininės arba vaisinės vestuvių metinės

Jau tampa tradicija, kad su Jūrate ir Edgaru pasimatome liepos pabaigoje. Šį sykį buvo švenčiamos jau lininės arba vaisinės vestuvių metinės.
Dar balandį Jūratė susisiekė su manimi ir nupasakojo fotosesijos viziją: „Išeina lininės arba vaisinės vestuvių metinės. Suorganizavau lininių rūbų mums. Galvojau, gal kokio pikniko tema. Torto šiemet nebus. Suderinsiu desertinius vaisius. Tema tokia laisva, tiesiog pasivaikščiosim po botanikos sodą, juk ten mūsų vestuvės ir įvyko. Mūsų vaizdas toks.“ Ech kaip gerai kai pora jau žino ko nori. Vasarą temsta gan vėlai, tai ir susitikome sode, valandą prieš užrakinant vartus.

 

Ketvirtosios santuokos metinės – lininės arba vaisinės vestuvės. Ketveri kartu pragyventi metai jau leidžia kalbėti apie atitinkamą sutuoktinių brandą. Tiek jausmų, tiek tarpusavio santykių. Ketvirtieji santuokos metai suprantami kaip prisirpę ir vaisingi. Sutuoktiniai mėgaujasi jausmų ir tarpusavio santykių branda. Vaisingumas čia, greičiausiai, suvokiamas kaip šeimos pagausėjimas. Vaisingumas šiuo atveju, žinoma, traktuojamas kaip šeimos pagausėjimas. Minint šią sukaktį, dovanojami lininiai rankšluosčiai, staltiesės, patalynė, apranga. Iš lino taip pat gaminami papuošalai ir aprangos aksesuarai – rankinės, diržai, kepurės, apavas. Jei minima vaisinė sukaktis, dovanokite ir mėgaukitės įvairiais vaisiais. Tinka vaisių pavidalo juvelyriniai dirbiniai, taip pat knygos, filmai ir spektakliai, kurių pavadinimuose paminėti vaisiai.

 

Dėkui Jūrate ir Edgarai už puikų laiką, už šypsenas, už desertą. Ir pasimatysime jau kitą vasarą.

 

Taip pat dėkui:
Laurai Naseckienei už makiažą bei šukuoseną,
Roberta Drasute už puokštę,
Laroche už nepaprasto skonio pyragėlį.

Lininės arba vaisinės vestuvių metinės Jurgita Lukos PhotographyLininės arba vaisinės vestuvių metinės Jurgita Lukos PhotographyLininės arba vaisinės vestuvių metinės Jurgita Lukos Photography