fbpx

Lina + Simonas | Vestuvės Pakruojo Dvare | Wedding in Pakruojis Manor

Ilgasis rugpjūčio savaitgalis buvo tikrai įspūdingas, bei darbingas. Lina ir Simonas labai šauni pora atvykusi net iš Norvegijos atšvęsti vestuves su savo šeima bei draugais.  Vestuvės Pakruojo dvare buvo tikrai įsimintinos. Ir labai didelis didelis AČIŪ Mantui iš Mantas Kubilinskas Photography, kad pakvietė mane būti antra fotografe. Nors tai buvo jau trečios vestuvės tą ilgąjį savaitgalį, tiesiog negalėjau atsisakyti. Juk taip gera dirbti su šauniais jaunaisiais, šaunia komanda bei pagaliau asmeniškai susitikti bei dirbti kartu su apdovanojimus skinančiu Mantu. Ilgai mes pažystami, gyvendama JAV paskambindavau paklausti patarimo, bet gyvai nebuvom susitikę. Taip pat buvo smagu susitikti ir vėl kartu dirbti su Eugene iš Quiet Films. Pasižiūrėkite jo filmuką, jis tikrai žino ką daro, ir tai daro labai labai gerai. Rekomenduoju.

Nors diena buvo tikrai ilga, ir vidurnaktį vos pastovėjau ant kojų, bet tą ilgąjį  Žolinių savaitgalį prisiminsiu dar ilgai.
AČIŪ nuostabiems jauniesiems, AČIŪ Mantai ir Eugene už puikią kompaniją, AČIŪ Erikai bei Tadui už pažintį ir gerai suorganizuotas vestuves.
Šios vestuvės buvo tokios šaunios, kad jos buvo publikuotos net Junebug Weddings vestuvių bloge.

Vestuvių vieta: Pakruojo dvaras
Santuokos ceremonija – Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia
Vestuvių vaišės: Restoranas Traktierius
Vestuvių dekoravimas ir koordinavimas: Erika | Netradicinės vestuvės
Vestuvių spalvos – Geltona ir Pilka
Renginio vedėjas – Tadas | Duse
Renginio DJ – Vidas Anužis | Šoumenai
Videografas –  Quiet Films
Makiažas ir šukuosena – Agnė Klimas
Vestuvinė Suknelė – Orelli
Jaunikio kostiumas – Suit Supply 
Vestuviniai žiedai – Saint Maurice
Transportas – Amberlimo
Vestuvių pakvietimai – Darbeliai vestuvėms
Vidurnakčio programa – Ugnies Valdovai

Vestuvės Pakruojo DvareVestuvės Pakruojo Dvare

Jei ieškote vestuvių fotografo Pakruojyje ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi. Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.