fbpx

Milda + Ahti | Poros fotosesija Taline, Estijoje | Destination couple’s photoshoot in Tallinn, Estonia

 Savaitgalį buvau trumpam nuvykusi į Taliną, Estiją. Ten dalyvavau I Am Photographer Festival & Contest 2016 fotografų konferencijoje. Kelionę susiplanavau, taip, kad laiko užtektų ir pasivaikščiojimui bei susipažinimui su miestu. O kaip tą geriau padaryti? Ogi susirasti porą, kuri miestą pažysta labai gerai, išvaikščioję ir išvažinėję skersai ir išilgai. Taigi, pristatau jums poros fotosesiją Taline, Estijoje, bei jų istoriją.
Milda – visiška lietuvė iš Vilniaus. Trumpai apie ją: baigusi teatro prodiusūrą, studijų metais dirbo su šokio teatru, ir festivaliais. Į Taliną atvyko atlikti praktikos, bet susirado darbą ir pasiliko. Yra kūrybinga, visada spalvotai apsirengus ir spalvotai mąstanti mergina. Kalbi ir striksinti aplinkui.
Ahti – estas, iš Talino. Jis beveik jos priešingybė. Gyvenime daug keliavo (Australija, Tailandas ir t.t.) ir po gimnazijos pasirinko gyvenimo mokyklą, tad skaitė apie tai kas jį domino ir taip sėmėsi patirties ir išminties. Jis ramus, mėgstantis savo laiką ir labai vertinantis tylą. Jis moka istoriją papasakoti keliais sakiniais. Jis myli tai ką daro ir yra labai geras tame.
Jiedu susitiko darbe. Jis jau ten dirba pusantrų metų, ji – keli mėnesiai. Bet tik Mildai atėjus, greit rado bendrą kalbą apie viską. Abu labai mylim krepšinį, labai talentingi matematikai ir skaičiams, ir beabėjo mėgsta keliauti! Turi griežtas nuostatas ir vertybes apie gyvenimą, bet nori tobulėti, todėl jos kartais keičiasi. Abu labai myli vienas kitą, labai myli tiek Lietuvą tiek Estiją.
Taip jie ir gyvena. Turi bendrų pomėgių ir norų. Kaip nešlifuoti deimantai abudu labai skirtingi. Bet iš kitos pusės labai daug kas sieja juos abu. Ir labai noriai mokosi vienas iš kito. Milda iš jo mokosi pasakyti viską naudojant mažiau žodžių, o jis – semiasi energijos kurios ji turi tiek daug ir daug kitų dalykų. Kad ir kaip bebūtų visada geriausia kai jie yra vienas kito glėbyje, tada viskas ramu ir saugu ir laimingi abu. Neturi dar daug metų patirties kartu, bet yra įsitikinę – susitiko tobuliausiu laiku ir abu labai stengiasi vienas kitą padaryti laimingu.
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-014_FB.jpg

M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-011_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-013_FB.jpg

M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-016_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-017_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-024_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-029_FB.jpgM+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-006_FB.jpgM+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-034_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-032_FB.jpg

M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-038_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-044_FB.jpgM+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-043_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-046_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-049_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-050_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-051_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-052_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-054_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-055_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-057_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-059_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-061_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-062_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-066_FB.jpg
M+A -Poros fotosesija Taline - Jurgita Lukos Photography-068_FB.jpg