fbpx

Nėščiosios fotosesija Kauno botanikos sode | Maternity photoshoot in Kaunas Botanical garden

Geriausias komplimentas fotografei yra – kai fotografuojami klientai sugrįžta. Prieš keletą metų fotografavau Aušros šeimą pirmą kartą. Šį kartą susitikome įamžinti labai  svarbų šeimos įvykį.  Ši nėščiosios fotosesija Kauno botanikos sode įvyko per Žolines. Aušra labai myli gėles, yra floristė iš Drūta Rūta. Kas gali būti geriau nei laukai gėlių ir kvapų, o vaikams nevaržomai lakstyti bei tyrinėti aplinką?

 

Nėštukėms fotografuotis geriausia 7 nėštumo mėnesį  (28-30 savaitė).  Šiuo metu pilvukas jau būna gražiai išryškėjęs, mama jaučiasi žvali ir neapsunkusi. Visad patariu, apsivilkti ilgą suknelę kuri išryškina pilvuką. Pirma mama suranda, ką ji apsirengs, ir tada likusią šeimą prisiderina. Pasirenka tos tos pačios ar artimos spalvos paletę, vengia ryškių raštų, logotipų bei užrašų ant rūbų.

 

Šeima atrodė nuostabiai! Labai gera fotografuoti šeimą, kuri jau pažįsta fotografą, yra atsipalaidavusi ir nebijo kameros, kad nestovi susikausčiusi ir neklausia, o ką mums dabar daryti bei kur žiūrėti.

 

Ačiū, Aušrai ir visai jos šeimynai, už atsipalaidavimą, už jūsų nuostabią šeimą bei meilę vienas kitam.

 

Nėščiosios fotosesija Kauno botanikos sode, Jurgita Lukos PhotographyNėščiosios fotosesija Kauno botanikos sode, Jurgita Lukos PhotographyNėščiosios fotosesija Kauno botanikos sode, Jurgita Lukos PhotographyNėščiosios fotosesija Kauno botanikos sode, Jurgita Lukos Photography