fbpx

Šviesi ar tamsi pobūvio vieta? Kokią pasirinkti?

Vestuvių pobūvio vietų yra įvairiausių dydžių, stilių bei skirtingomis apšvietimo sąlygomis. Fotografo akimis žiūrint, sudėtingiausia yra dirbti tamsiose pobūvio vietose. Lietuvoje, ypač jei vestuvės yra švenčiamos ne sezono metu, su tuo susiduriama dažniausiai. Vasarą, šventę galime perkelti po atviru dangumi, arba jei bijoma lietaus –  po gražia balta palapine. Taigi, šviesi ar tamsi pobūvio vieta? Kokią pasirinkti?
Pačioje vestuvių planavimo pradžioje, jūs turėsite nuspręsti, kokių vestuvių norite, ir pagal tai pasirinksite pobūvio vietą. Ar jos bus dvare, kaimo sodyboje, paplūdimyje, po atviru dangumi, ant dangoraižio stogo ar viešbučio pobūvio salėje. Kiekvienoje vietoje vestuvių fotografas turi pasinaudoti savo patirtimi, kad kiekvienas vestuvių dalyvis atrodytų puikiai.
Aš visada teikiu pirmenybę natūraliam apšvietimui. Kuo daugiau langų patalpoje, ir kuo jie didesni tuo geriau. Nors, tamsiose pobūvio vietose, nuotraukos atrodys kontrastingesnės, bet tai pareikalauja iš vestuvių fotografo daugiau įgūdžių, kad nuotraukose veidai būtų apšviesti tinkamai. Šviesiose pobūvio vietose fotografuoti yra žymiai lengviau.
Tačiau, kai  rinksitės vestuvių fotografą, atkreipkite dėmesį, ar jis fotografavo jau jūsų pasirinktoje ar panašioje pobūvio vietoje. Ji neturi būti lygiai tokia pat, tiesiog kad pamatytumėte ar jis tinkamai perteiks jūsų vakarinės vestuvių dalies dvasią.


R+N - Vestuves Telsiuose - Jurgita Lukos Photography -179_FB.jpg
R+N - Vestuves Telsiuose - Jurgita Lukos Photography -459_FB.jpg
R+N - Vestuves Telsiuose - Jurgita Lukos Photography -465_FB.jpg
R+N - Vestuves Telsiuose - Jurgita Lukos Photography -507_FB.jpg
R+N - Vestuves Telsiuose - Jurgita Lukos Photography -511_FB.jpg
R+N - Vestuves Telsiuose - Jurgita Lukos Photography -656_FB.jpg