fbpx

Žurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesija

Žurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ komanda pakvietė mane fotografuoti jungtinę fotosesiją. Kadangi buvo pasirinkta artėjantį pavasario laikotarpį atspindinti fotosesijos tema „Užgimimo šventė“, modeliais pakviestos tapti mamos su savo mažyliais – didžiausiais jų gyvenimo stebuklais.
Daugiau nuotraukų ir straipsnį rasite Lietuvė portale.

 

Pats didžiausias ačiū modeliams, bei visiems prisidėsusiems prie šios fotosesijos:
Dekoras – Roberta Drasute
Vizažas ir plaukai: A.J.Make up Studija ir Aida Kursiene
Suknelės moterims – Buboo
Megztinis moterims – GUDO knitwear
Trikotažo rūbeliai, suknelės mergytėms ir lėlytėms – EliMile
Megzti rūbeliai mergytėms – Hug the moon
Dideli meškinai – Cozzzy
Meškučiai, zuikučiai, vienaragiai, interjerinės lėlės ir interjeriniai nykštukai – Sonatuko Lėlės
Stambių pynių kilimėliai ir pagalvėlės – Sabos Pagalveles
Supynės ir lopšys – Supuosi.lt
Lininiai pledukai ant lovos – My BUNNY & ME
Vaiko kambario dekoracijos (piešinių/nuotraukų laikikliai, rūbelių kabyklos) – Dreve
Skiautinis žaidimų kilimėlis – Bunny Lair
Gintariukai – Saau amber
Kepuraitės – DoubleBubble
Maitinimo skraistės – O•baby

Žurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesija, Žurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesijaŽurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesijaŽurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesijaŽurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesijaŽurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesijaŽurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesijaŽurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Lietuvos kūrėjai“ jungtinė fotosesija

Fotostudijoje kone visą dieną virė darbas. Čia darbavosi gausi organizatorių, dekoratorių, stilistų, vizažistų komanda. Tačiau nuovargio justi nebuvo, nes buvimas tokioje jaukioje atmosferoje, kurią sukūrė gražios jaunos šeimos, pakrauna energijos ir geros nuotaikos ilgam.

 

Ši fotosesija – lietuvių kūrėjų bendradarbiavimą skatinantis projektas. Pasak organizatorių, projektas unikalus tuo, kad jame daugiausia dėmesio skiriama ne daiktų fotografijai, o iki detalių apgalvotai bendrai istorijai papasakoti, pasitelkiant beveik vien tik Lietuvoje sukurtus ir pagamintus gaminius. Šio analogų apimties požiūriu neturinčio projekto tikslas – palaikyti lietuvių kūrėjus, atskleisti jų kuriamą grožį, pristatyti naujas lietuviškų prekių ženklų kolekcijas visuomenei. Kita ypatinga misija – suburti ir suvienyti skirtingus autorius, kurie iki šiol nė karto nebuvo susitikę, galbūt net nežinojo vieni apie kitus ar, priešingai – manė esą konkurentai. „Kūrybiškumui nėra konkurencijos“, – tokio šūkio vedama „Brandtracker.lt – Lietuvos kūrėjai“ komanda jau daugiau nei metus savo socialinių tinklų paskyrose dalijasi įdomiais lietuviškais atradimais.

 

Į projektą taip pat įsitraukė tinklaraščio „Laimingos moters paslaptys“ autorė Erika Valiukaitė su sūneliu Manueliu ir dar keturios jaunos mamos su mažyliais, pasirinktos iš daugybės moterų, organizatorių socialinių tinklų paskyrose pareiškusių norą dalyvauti fotosesijoje.

 

Anžela Adamovič-Gečienė, su vyru Žygimantu auginanti beveik šešių mėnesių sūnų Žaką, itin džiaugėsi ne tik galimybe prisidėti prie unikalaus, Lietuvos kūrėjų darbus pristatančio projekto, bet ir pabendrauti su kitomis panašaus amžiaus, kaip jos sūnus, vaikus auginančiomis mamomis.

 

Anžela su Žaku tapo viršelio herojais. Tai mano pirmasis žurnalo viršelis!
AČIŪ!