fbpx

VESTUVIŲ fotografijos STILIAI

Vestuvių diena yra ypatingas įvykis, kupinas džiaugsmo, meilės ir nepamirštamų akimirkų. Pasirinkus tinkamiausią vestuvių fotografavimo stilių ir fotografą, kuris sugeba jį įgyvendinti, užtikrinsite, kad šie prisiminimai išliktų gyvi ilgus metus.

Vestuvių fotografijos stiliai laikui bėgant keičiasi. Tai priklauso nuo tendencijų, technologijų ir kultūrinių pokyčių. Štai keletas populiarių vestuvių fotografijos stilių:

Natūralaus/lengvo ir šviesaus (light & airy) stiliaus vestuvių fotografija

Šiam stiliui būdinga švelni, lengva ir romantiška estetika, natūralios šviesos pabrėžimas ir ryškūs bei erdvūs tonai. Šį stilių atstovauju aš.

Pagrindinės šio stiliaus savybės:

 • Minkštas, lengvas apšvietimas: šio stiliaus fotografai renkasi fotografuoti natūralioje šviesoje, ypač iškart po saulėtekio arba prieš saulėlydį, kai šviesa būna švelni ir glostanti. Jie siekia užfiksuoti jaunuosius svajingus, švytinčius su švelniais akcentais ir šešėliais.
 • Ryškūs ir švelnūs tonai: lengvos ir šviesios vestuvių fotografijos pasižymi ryškia pastelinių spalvų palete ir švelniais, prislopintų tonų naudojimu. Fotografai dažnai taiko minimalistinius redagavimo metodus, siekdami išlaikyti švarų ir lengvą vaizdą. Dominuoja švelnios baltos spalvos, subtilios pastelės ir subtilūs odos tonai.
 • Minimalistinė kompozicija: kompozicija dažnai būna minimalistinė, pabrėžiant švarias linijas, atviras erdves ir neperkrautą foną. Fotografai gali naudoti neigiamą erdvę, kad sukurtų lengvumo ir paprastumo jausmą.
 • Minkštas fokusavimas ir ryškumo gylis: romantišką ir lengvą nuotraukų pojūtį sustiprina mažo ryškumo gylio (skirti objektui nuo fono) ir švelnaus fokusavimo metodai. Tai padeda atkreipti dėmesį į pagrindinius objektus ir subtiliai sulieti foną.
 • Natūralus ir atsipalaidavęs pozavimas: lengvai ir šviesiai vestuvinei fotografijai būdingas natūralus, atsipalaidavęs pozavimas, leidžiantis poroms jaustis patogiai prieš kamerą. Fotografai siekia užfiksuoti tikras akimirkas ir emocijas, dažnai skatindami nuoširdų poros bendravimą, siekdami autentiškų ir nuoširdžių nuotraukų.
 • Nesenstanti elegancija: lengva ir šviesi vestuvių fotografija pasižymi nesenstančia kokybe, pranokstančia trumpalaikes tendencijas. Vaizdai primena klasikinės elegancijos ir romantikos pojūtį. Minkšta ir svajinga estetika puikiai tinka įamžinti vestuvių dienos grožį ir emocijas nesenstančiu ir ilgalaikiu būdu.

Apibendrinimas:

Natūralaus/lengvo ir šviesaus stiliaus vestuvių fotografija siūlo švelnią, romantišką ir šviesią estetiką, akcentuojant natūralią šviesą, natūralias spalvas ir minimalistinę kompoziciją. Tai nesenstanti ir elegantiška porų meilės istorijos ir vestuvių dienos interpretacija nuotraukose.

 Vestuvių fotografijos stiliai, Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos,

Mados (editorial) stiliaus vestuvių fotografija

Įkvėpimo semiasi iš mados ir žurnalų fotografijos, daugiausia dėmesio skiriant stilingų, spalvingų ir vizualiai įspūdingų vaizdų kūrimui. Šis stilius populiarus pastaruosius penketą metų.

Pagrindinės šio stiliaus savybės:

 • Mados įkvėpta poza ir režisūra: mados vestuvių fotografai dažnai nukreipia poras ir vestuvių vakarėlius mados įkvėptomis pozomis ir judesiais, siekdami sukurti dinamiškas ir elegantiškas kompozicijas. Įkvėpimo jie gali semtis iš aukštosios mados žurnalų, raudonojo kilimo ar podiumo fotografijų, siekdami nugludinto ir rafinuoto įvaizdžio.
 • Kūrybiškas apšvietimo naudojimas: apšvietimas vaidina lemiamą vaidmenį mados vestuvių fotografijoje. Fotografai naudoja tiek natūralią, tiek dirbtinę šviesą, kad sukurtų dramatiškus ir kino efektus. Jie gali naudoti ne fotoaparato blykstę, reflektorius ar difuzorius, kad valdytų šviesą ir suteiktų vaizdams gylio. Dėl to nuotraukos tampa ryškios ir įspūdingos.
 • Dėmesys detalėms: mados vestuvių fotografai skiria kruopštų dėmesį detalėms, sutelkdami dėmesį į stilių, kompoziciją ir kadravimą, kad sukurtų vizualiai patrauklius vaizdus. Nuotraukose gali būti naudojami rekvizitai, aksesuarai ir dekoro elementai, siekiant padidinti vaizdinį susidomėjimą ir pasakojimą.
 • Meninė kompozicija: mados vestuvių fotografai eksperimentuoja su kūrybinėmis kompozicijomis ir kadravimo technikomis, kad sukurtų vizualiai dinamiškus ir estetiškus vaizdus. Jie gali naudoti įdomius kampus, vedančias linijas ir neigiamą erdvę, kad sukurtų vizualiai patrauklias nuotraukas, kurios išsiskiria.
 • Madinga bei estetiška aplinka: mados vestuvių fotografija dažnai vyksta stilingose ir madingose vietose, pavyzdžiui, prabangiuose viešbučiuose, miesto peizažuose ar įdomios architektūros fone. Fotografai ieško vizualiai įdomių fonų ir aplinkos, kurie papildytų bendrą estetiką ir suteiktų nuotraukoms rafinuotumo.
 • Stilingas redagavimas ir tolesnis nuotraukų apdorojimas: apdorodami nuotraukas, mados vestuvių fotografai dažnai taiko stilingus redagavimo metodus, siekdami pagerinti savo vaizdų nuotaiką ir estetiką. Tai gali apimti spalvų korekciją, selektyvų retušavimą ir kūrybinius efektus, siekiant sukurti poliruotą ir vientisą vaizdą, primenantį mados nuotraukas. Didelis dėmesys skiriamas odos retušavimui ir kūno linijų tobulinimui.
 • Istorijų pasakojimas su mados akcentavimu: nors mados vestuvių fotografijoje pagrindinis dėmesys skiriamas vizualiai nuostabių vaizdų kūrimui, taip pat siekiama papasakoti nuoseklią ir pasakojamą vestuvių dienos istoriją. Fotografai užfiksuoja ir didingas renginio akimirkas, ir intymias detales, įkvėpdami joms madingą jausmingumą.

Apibendrinimas:

Mados vestuvių fotografija sujungia mados, meno ir pasakojimo elementus, kad sukurtų spalvingas ir vizualiai įspūdingas nuotraukas, stilingai ir rafinuotai atspindinčias poros meilės istoriją.

 Vestuvių fotografijos stiliai, Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos,

Šiuolaikinė vestuvių fotografija

Šiuolaikinė vestuvių fotografija atspindi dabartinį skonį ir pageidavimus, apimdama įvairias tendencijas, metodus ir stilius. Sparčiausiai populiarėjantis stilius.

Pagrindinės šio stiliaus savybės:

 • Meninė raiška: šiuolaikiniai vestuvių fotografai žiūri į savo darbą kaip į meną. Jie naudoja kūrybiškas kompozicijas, novatoriškus kampus ir unikalias perspektyvas, kad sukurtų vizualiai įspūdingus vaizdus. Į savo kūrybą gali įtraukti vaizduojamosios dailės, mados ir fotožurnalistikos elementus.
 • Minimalistinė estetika: daugelis šiuolaikinių vestuvių fotografų laikosi minimalistinės estetikos, pabrėždami švarias linijas, paprastą foną ir neperkrautas kompozicijas. Jie gali naudoti negatyvią erdvę ir apgalvotą kadravimą, kad atkreiptų dėmesį į jaunuosius ir sukurtų elegancijos bei rafinuotumo jausmą.
 • Šiuolaikiniai redagavimo būdai: šiuolaikiniai vestuvių fotografai naudoja pažangias redagavimo technologijas ir programinę įrangą, kad pagerintų savo vaizdus ir sukurtų išskirtinį vizualinį stilių. Tai gali apimti spalvų korekciją, pasirinktinius spalvų koregavimus (pvz., pašalinti mėlyną, žalią ar geltoną atspalvį) ir kūrybinius efektus, siekiant sukurti nugludintą ir vientisą vaizdą.
 • Autentiškumo akcentavimas: nors šiuolaikinėje vestuvių fotografijoje gali būti naudojamas stilizuotas jaunųjų pozavimas ir kūrybinis pastatymas, taip pat didelis dėmesys skiriamas autentiškų akimirkų ir emocijų fiksavimui. Fotografai stengiasi dokumentuoti tikrą bendravimą ir spontaniškas išraiškas, atspindinčias poros asmenybę ir santykius.
 • Technologijų įtraukimas: šiuolaikiniai vestuvių fotografai dažnai naudojasi naujausiomis technologijomis ir įranga, siekdami patobulinti savo nuotraukas. Tai gali apimti dronų naudojimą fotografuojant iš oro, blykstės naudojimą dienos metu ar fotografavimą juostiniais fotoaparatais.
 • Netradicinės vietos: šiuolaikinės poros vis dažniau renkasi netradicines vestuvių vietas ir aplinkas, tokias kaip loftai, meno galerijos ar namų stogų terasos. Šiuolaikiniai vestuvių fotografai yra prisitaikantys ir kūrybingi, gebantys užfiksuoti unikalų šių netradicinių erdvių charakterį ir atmosferą.
 • Individualizuotas požiūris: šiuolaikinė vestuvių fotografija yra itin individualizuota. Fotografai glaudžiai bendradarbiauja su poromis, kad suprastų jų viziją, pageidavimus ir asmenybę. Taip užtikrinama, jog fotografija atspindėtų unikalią poros istoriją ir stilių.

Apibendrinimas:

Šiuolaikinė vestuvių fotografija pasižymi meniškumu, minimalistine estetika, autentiškumo akcentavimu ir šiuolaikinių technologijų įtraukimu. Ji apima individualumą, kūrybiškumą ir naujoves, siekdama sukurti dinamiškus ir įsimintinus vaizdus, atspindinčius ypatingos poros dienos esmę.

 Vestuvių fotografijos stiliai, Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos,

Fotožurnalistinė arba dokumentinė vestuvių fotografija

Pagrindinis dėmesys skiriamas akimirkų ir tikrų emocijų fiksavimui per visą vestuvių dieną, siekiant papasakoti istoriją nuotraukomis.

Pagrindinės šio stiliaus savybės:

 • Neįkyrus požiūris: vestuvių fotožurnalistai siekia įsilieti į foną, stebėti ir užfiksuoti akimirkas, kai jos natūraliai vystosi, per daug neįsitraukdami į patį veiksmą ir jo nerežisuodami. Jie stengiasi būti diskretiški ir neįkyrūs, kad poros ir jų svečiai galėtų jaustis atsipalaidavę ir nevaržomi.
 • Istorijų pasakojimas: dokumentinėje vestuvių fotografijoje akcentuojamas pasakojimas, įvykių seka ir dienos emocijos dokumentuojamos chronologine ir naratyvine tvarka. Fotografai užfiksuoja tikras akimirkas, bendravimą ir detales, kurios sudaro vestuvių dieną – nuo pasiruošimo ir ceremonijos iki vakarinės dalies iškilmių.
 • Emocinis autentiškumas: dokumentinės vestuvių fotografijos tikslas yra užfiksuoti tikras emocijas. Fotografai siekia įamžinti vestuvių dienai būdingą juoką, ašaras, džiaugsmą ir meilę, išsaugodami autentiškas akimirkas, atspindinčias tikrąją vestuvių esmę.
 • Minimalus pozavimas: skirtingai nuo tradicinės vestuvių fotografijos, kuri dažnai apima portretus ir oficialias grupines nuotraukas, dokumentiniai fotografai sumažina pozavimo kiekį. Vietoj to, jie leidžia akimirkoms vystytis natūraliai, užfiksuodami spontaniškas akimirkas, kurios atskleidžia svečių asmenybes ir santykius.
 • Dėmesys detalėms: nors dokumentinėje vestuvių fotografijoje pirmenybė teikiama akimirkoms, joje taip pat atkreipiamas dėmesys į smulkesnes detales, kurios prisideda prie bendros vestuvių dienos istorijos ir atmosferos. Fotografai užfiksuoja dekorą, atmosferą ir asmeninius prisilietimus, atspindinčius poros stilių ir viziją, pridedant pasakojimo gylio ir konteksto.
 • Autentiškas redagavimas: nuotraukų apdorojimo metu dokumentinių vestuvių fotografai paprastai siekia natūralaus ir autentiško redagavimo stiliaus, kuris išsaugo užfiksuotų akimirkų vientisumą. Jie gali naudoti minimalų redagavimą, kad pagerintų vaizdus ir išlaikytų dokumentinį pojūtį, išvengdami sudėtingo retušavimo ar dirbtinių efektų.

Apibendrinimas:

Fotožurnalistinė arba dokumentinė vestuvių fotografija siūlo tikrą ir nesurežisuotą vestuvių dienos perspektyvą, daugiausia dėmesio skiriant pasakojimui, emociniam autentiškumui ir neįkyriems stebėjimams. Gautos nuotraukos yra nesenstantis ir autentiškas poros meilės istorijos ir jų sąjungos šventės įrašas.

 Vestuvių fotografijos stiliai, Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos,

Meninė vestuvių fotografija

Meninė vestuvių fotografija – tai stilius, kuriuo siekiama sukurti meniškus, vizualiai stulbinančius vaizdus, dažnai primenančius klasikinį meną.

Pagrindinės šio stiliaus savybės:

 • Dėmesys kompozicijai ir apšvietimui: meniniai vestuvių fotografai kruopščiai dėmesį skiria kompozicijai, kadravimui ir apšvietimui, siekdami sukurti vizualiai įspūdingus vaizdus. Jie dažnai naudoja kūrybiškus kampus, simetriją ir vedančias linijas, taip pat manipuliuoja natūralia ir dirbtine šviesa, kad sukurtų norimą nuotaiką ir atmosferą.
 • Meninis redagavimas ir tolesnis apdorojimas: meniniai vestuvių fotografai taiko meninio redagavimo būdus, siekdami pagerinti savo vaizdų estetinį patrauklumą. Tai gali apimti spalvų korekciją, tekstūros pridėjimą, selektyvų paryškinimą ir kitus kūrybinius efektus, siekiant sukurti tapybišką ar kinematografišką išvaizdą. Tikslas – sukurti ne tik gražius, bet ir emocijas bei pasakojimą perteikiančius vaizdus.
 • Dėmesys detalėms ir stiliui: meninėje vestuvių fotografijoje didelis dėmesys skiriamas įmantrioms vestuvių dienos detalėms ir stiliaus elementams. Fotografai kruopščiai fotografuoja nuotakos suknelę, aksesuarus, gėlių kompozicijas, stalo serviravimą ir kitus dekoratyvinius elementus, siekdami sukurti vientisą vizualinį pasakojimą, atspindintį poros stilių ir asmenybę.
 • Nesenstanti ir romantiška estetika: meninė vestuvių fotografija dažnai pasižymi nesenstančia ir romantiška estetika, kuri pranoksta trumpalaikes tendencijas. Vaizdai dvelkia elegancija, rafinuotumu ir prabangos jausmu, daugiausia dėmesio skiriant vestuvių dienos grožio ir emocijų įamžinimui ilgalaikiu būdu.
 • Kūrybinis portretas ir pozavimas: nors meninė vestuvių fotografija vertina natūralias akimirkas ir autentiškumą, fotografai taip pat taiko kūrybinius portretus ir pozavimo būdus, siekdami sukurti vizualiai stulbinančius jaunavedžių vaizdus. Tai gali apimti poros nukreipimą į meniškas pozas ir bendravimą, įdomių kompozicijų ir įrėminimo naudojimą bei rekvizito ar natūralių elementų įtraukimą, siekiant sukurti vizualinį susidomėjimą.
 • Istorijos ir pasakojimas: meninė vestuvių fotografija – tai ne tik atskirų akimirkų įamžinimas, bet ir nuoseklaus vestuvių dienos pasakojimas. Fotografai siekia sukurti vizualią istoriją, kuri atsiskleidžia organiškai, įamžinant emocijas, santykius ir reikšmingas akimirkas, nusakančias poros meilės istoriją ir vestuvių šventę.

Apibendrinimas:

Meninei vestuvių fotografijai būdingas meninis požiūris, dėmesys detalėms, nesenstanti estetika ir akcentuojamas pasakojimas. Ji siūlo jauniesiems unikalią ir kūrybišką vestuvių dienos interpretaciją ir sukuria ne tik gražius, bet ir prasmingus bei įtaigius vaizdus.

 Vestuvių fotografijos stiliai, Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos,

Kinematografinė vestuvių fotografija

Kinematografinė vestuvių fotografija semiasi įkvėpimo iš vaizdinės kino kalbos, siekdama sukurti dramatiškus, istorijas pasakojančius vaizdus, primenančius filmo kadrus.

Pagrindinės šio stiliaus savybės:

 • Dramatiškas apšvietimas ir kompozicija: kinometografiniai vestuvių fotografai dažnai naudoja dramatiškus apšvietimo būdus, siekdami sukurti nuotaiką ir atmosferą savo vaizduose. Tai gali apimti natūralios šviesos arba dirbtinio apšvietimo šaltinių naudojimą, siekiant padidinti šešėlių, paryškinimų ir kontrasto efektą. Jie taip pat daug dėmesio skiria kompozicijai, kadruodami nuotraukas taip, kad imituotų kinematografinį kraštinių santykį ir perspektyvą.
 • Emocingas pasakojimas: kaip ir kino režisierius, kinometografiniai vestuvių fotografai savo nuotraukomis siekia papasakoti įtikinamą istoriją. Jie fiksuoja ne tik pagrindines vestuvių dienos akimirkas, bet ir smulkias detales, nuoširdų bendravimą bei emocijas, padedančias perteikti dienos pasakojimą.
 • Kūrybinis redagavimas ir tolesnis apdorojimas: vestuvių kinometografai fotografijoje dažnai naudoja kūrybinio redagavimo metodus, siekdami pagerinti vaizdų kinematografiškumą. Tai gali apimti spalvų korekciją, siekiant sukurti tam tikrą nuotaiką ar atmosferą, taip pat grūdelių, tekstūrų ar vinječių pridėjimas, siekiant sukurti kinematografišką išvaizdą ir pojūtį.
 • Epinis portretas: kinometografiniai vestuvių fotografai dažnai kuria epiškus poros portretus, primenančius filmų plakatus ar reklaminius kadrus. Jie gali naudoti dramatišką pozavimą, dinamiškas kompozicijas ir kūrybišką kadravimą, kad įamžintų porą taip, kad jaustųsi kinematografiškai ir didingai.
 • Rekvizito ir vietų naudojimas: kinometografiniai vestuvių fotografai gali įtraukti rekvizitą, aksesuarus ar unikalias vietas, kurios papildo kinematografinį vaizdų pasakojimą. Tai gali apimti senovinių automobilių, architektūrinių vietų ar dramatiškų peizažų naudojimą kaip kadro foną, suteikiant nuotraukoms vizualinio susidomėjimo ir gylio.
 • Dėmesys detalėms: vestuvių kinometografinė fotografija dažnai reikalauja kruopštaus dėmesio detalėms, o fotografai kruopščiai kuria kiekvieną kadrą, siekdami sukurti vizualiai stulbinantį ir nuoseklų pasakojimą. Jie gali skirti daug dėmesio drabužių spintai, stiliui ir dekoravimui, kad užtikrintų, jog kiekvienas vaizdo elementas prisidėtų prie bendro kino jausmo.

Apibendrinimas:

Kinematografinė vestuvių fotografija siekia užfiksuoti vestuvių dienos didybę, emocijas ir pasakojimą tokiu būdu, kuris primena kino patirtį. Semdamiesi įkvėpimo iš kino pasaulio, kinometografiniai vestuvių fotografai sukuria vizualiai įspūdingas, emociškai skambančias ir tikrai nepamirštamas nuotraukas.

 Vestuvių fotografijos stiliai, Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos,

Aplinkos arba nuotykių stiliaus vestuvių fotografija

Aplinkos arba nuotykių stiliaus vestuvių fotografija švenčia gamtos grožį ir į vestuvių dienos fotosesiją įtraukia nuotykių bei tyrinėjimo elementų.

Pagrindinės šio stiliaus savybės:

 • Supančios gamtos aplinka: fotosesijos dažnai vyksta natūraliuose kraštovaizdžiuose, tokiuose kaip kalnai, miškai, paplūdimiai ar dykumos. Fotografai ieško vaizdingų vietų, kuriose atsiveria nuostabūs vestuvių portretų fonai ir įamžinama pora gamtos grožio apsuptyje. Šie fotografai dažnai fotografuoja ir pabėgimo (elopement) vestuves.
 • Nuotykiai ir tyrinėjimai: aplinkos vestuvių fotografai skatina poras tyrinėti unikalias ir atokias vietas savo fotosesijai. Tai gali apimti žygį į vaizdingą vietą, laipiojimą uolomis ar net įlipimą į vandenį dramatiškiems kadrams.
 • Natūrali šviesa ir peizažas: natūrali šviesa yra esminis elementas, o fotografai naudoja švelnią, glostančią saulėtekio, saulėlydžio ir auksinės valandos šviesą, kad sukurtų nuostabius vaizdus. Gamtos peizažas tarnauja kaip fonas, sustiprinantis nuotraukų grožį ir pasakojimą.
 • Nuoširdžios ir autentiškos akimirkos: nors fotosesijos gali apimti kryptingą pozavimą, fotografai taip pat stengiasi užfiksuoti atviras ir autentiškas poros akimirkas. Jie siekia dokumentuoti tikras emocijas, sąveiką ir ryšius, kurie natūraliai atsiskleidžia fotosesijos metu.
 • Nuotykių reikmenys ir rekvizitas: nuotykių kupiną atmosferą sustiprinti gali rekvizitai ar nuotykių reikmenys, tokie kaip pėsčiųjų batai, kuprinės, palapinės ar kita lauko įranga. Jie suteikia nuotraukoms vizualinio susidomėjimo ir autentiškumo.
 • Epiniai peizažai ir platūs kadrai: aplinkos vestuvių fotografijoje dažnai naudojami platūs kadrai, atskleidžiantys natūralios aplinkos mastą ir grožį. Fotografai naudoja plačiakampius objektyvus ir kūrybines kompozicijas, kad užfiksuotų aplinkos didybę ir poros intymumą joje.
 • Pasakojimas: aplinkos vestuvių fotografija siekia papasakoti nuotykių, meilės ir ryšio gamtoje istoriją. Fotografai dokumentuoja ne tik epinius kraštovaizdžius ir nuotykių kupiną veiklą, bet ir tylias akimirkas, bendrą juoką ir intymų poros bendravimą.

Apibendrinimas:

Aplinkos arba nuotykių stiliaus vestuvių fotografija suteikia poroms nepamirštamą ir įtraukiantį potyrį, leidžiantį švęsti savo meilę gamtos grožio apsuptyje ir sukurti prisiminimus, kurie išliks visą gyvenimą.

 

 Vestuvių fotografijos stiliai, Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos,

Kaip matote, vestuvių fotografijos stilių įvairovė yra plati. Kiekvienas stilius pasižymi unikaliomis savybėmis ir atspindi skirtingą atmosferą. Svarbiausia, kad pasirinktas stilius atitiktų Jūsų asmenybę, pageidavimus ir vestuvių viziją.

Skirkite laiko tyrinėti skirtingus stilius, peržiūrėkite fotografų darbus ir atsiliepimus. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip fotografas užfiksuoja emocijas, kompoziciją, apšvietimą ir spalvų paletę. Svarbu, kad Jums patiktų fotografo estetika ir vizija.

Susitikimas su potencialiais fotografais yra puikus būdas geriau pažinti jų darbo stilių ir užmegzti ryšį. Pasidalinkite savo vestuvių dienos vizija ir aptarkite savo lūkesčius. Įsitikinkite, kad fotografas supranta Jūsų norus ir gali juos įgyvendinti.

Pasirinkus tinkamiausią fotografą, kuris atspindės Jūsų vestuvių dienos viziją, galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis šia ypatinga diena, žinodami, kad Jūsų prisiminimai bus įamžinti profesionaliai ir justify.

Nepamirškite, kad vestuvių fotografija yra investicija į Jūsų atsiminimus. Kokybiškos nuotraukos leis Jums dar ilgai prisiminti šią ypatingą dieną ir jaustis lyg vėl joje dalyvaujant.

O jei ieškote vestuvių fotografo Kaune, ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.
Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.