fbpx

Testimonials

Toma & Andrius

I am very glad for my choice of wedding photographer. Me and my husband have a dream to create a simple, but memorable wedding. The idea was of making romantic and not posed moments. Jurgita helped as to fulfill this idea – she was willing to create magical wedding story out in the woods. Jurgita was very professional not only as a photographer, but also on sharing her knowledge and experience on the wedding planing.

 

Toma & Martynas

Rekomenduoju Jurgitą kaip talentingą, kūrybišką, profesionalią, punktualią ir supratingą fotografę bei šiltą ir įkvepiantį žmogų. Jurgita kūrybiškai išpildė mūsų lūkesčius ir juos viršijo. Šventės nuotraukos džiugina kiekvieną sykį į jas pažvelgus. Fotografijos perteikia visą šventinės dienos atmosferą, puikiai pagauti kadrai ir tikros nesuvaidintos emocijos. Visuomet maniau, kad talentingiausi tie fotografai, kurie „nekankina“ dirbtinėmis pozomis. Fotosesijos laikas su Jurgita pralėkė žaibiškai ir gyvybingai. Rekomenduoju šią fotografę tiems, kas nori pagauto jaukumo nuotraukose bei nepriekaištingos estetikos.

 

Jūratė & Edgaras

Jurgita, pirmiausiai AČIŪ už smagią nuotaiką fotosesijos dieną, žaibišku greičiu pateiktą nuotraukų anonsą ir mūsų prisiminimų kolekciją nuotraukose. O tai, ką išvydome gavę nuotraukas, sunku žodžiais apibūdinti. Žinokite, tai neapsakomas jausmas, kada laikai kaspinu perrištą dėžutę ir žinai, kad šiugždančiame popieriuje tavęs jau laukia sustabdytos brangios akimirkos. Tai neapsakomai saldus jausmas! Vartydami nuotraukas ir aikčiojome iš nuostabos, ir juokėmės prisiminę tas akimirkas. Esame labai patenkinti, kad sutikome Jurgitą, kuri yra ne tik profesionali fotografė, bet ir labai draugiška, šilta asmenybė. Ji sugeba viską pastebėti ir nuotraukose surinkti visas akimkirkas tos dienos, kurių per jaudulį patys tiesiog galite ir nepastebėti. Ir koks brangus tampa tas momentas, vartant nuotraukas, nusikelti mintimis į tą dieną.

Milda & Algirdas

Nuostabi fotografė. Labai šiltas ir malonus žmogus. Nuotraukos dvelkia švelnumu ir lengvumu, fotosesijos metu jautiesi laisvai ir naturaliai.


Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiAlina & Tomas

Fantastiškas darbas, Jurgita! Patys iki šiol negalime atsigrožėti. AČIŪ už viską!


Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiRenata & Valentinas

Tariam didelį AČIŪ už darbą, pastangas, už mums skirtą laiką, gerą nuotaiką, kūrybiškumą, už norą padaryti kažką dar geriau, na ir žinoma už puikias nuotraukas ir lūkesčių išpildymą!


Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiJustina & Guido

Nuoširdžiai rekomenduoju ir negaliu atsidžiaugti pasirinkimu – Jurgita ne tik kūrybinga ir profesionali fotografė, bet ir šiltas, įsiklausantis, dėmesingas žmogus. Mūsų fotosesija buvo lengva ir smagi, o juk fotografuotis nepratusiems jauniesiems tai – didžiulis svarbios dienos palengvinimas. Nuostabios nuotraukos džiugins ir šildys sielą visą gyvenimą. Labai ačiū!


Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiJūratė & Mikas

Nuostabi ir nepakartojama fotografė! Darbas greitas, nuostabūs rezultatai. Ačiū Jurgita. Dabar manau kaip krikštynos bus ar kas nors kito svarbaus, tik su Jurgita ir bendrausiu.  Rekomenduojame 100% tik ją.


Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiOksana & Marius

Ačiū labai už tokį didelį darbą! Labai malonu dabar vėl viską prisiminti ir vėl pajusti tuos momentus. Ačiū už šypsenas, ačiū už perduotą nuotaiką, ačiū už sulaikytus momentus, už tai, kad buvote su mumis! Sėkmės darbuose, kad neišsektų kūrybiškumas.


Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiAsta & Marius

Seiki Jurgita, Žiūriu į nuotraukas ir negaliu atsižiūrėti. Žiūrėjau gal kokį 20 kartų jau, negaliu atsižiūrėti. Kad ir vargote su mumis, buvome kaip medžiai, bet vis tiek sugebėjote užfiksuoti gražių nuotraukų. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau jus fotografe. Ačiū!! Labai dėkoju už gražias nuotraukas ir puikiai atliktą darbą. Gavus siuntinuką, likau be žodžiu …. Nesitikėjau, kad taip bus viskas gražu, galvojau, kad bus paprastas albumas ir tiek, o čia nerealiai viskas gražu, nuoširdžiai dėkoju. Tik geriausi atsiliepimai apie jus, pranokote mūsų lūkesčius! Kaip anglai sako “ you made my day“, varinėju po namus kaip iš proto išėjusi, visa patenkinta, kad gavome nuotraukas ir jos dar nuostabios.


Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiLaura & Mindaugas

Kokios nuostabios nuotraukos!!! Žiūrim kartu ir po kiekvienos kartoju „O šita kokia gera“. Ačiū!!!!!! Sakome Jums ačiū už viską!! Buvo nuostabiai praleistas laikas. Kaip džiaugiuosi, kad Jus pasirinkome mūsų vestuvių fotografe! Tai geriausias mūsų sprendimas! Visos nuotraukos nuostabios! Tokios, kokių ir norėjome ir net nesitikėjome. Žiūrėjau visą laika šypsodamasi ir galvodami ar ten mes. Visos detales pastebėtos. Esate nuostabi! Dar karta dėkojame!


Justina &  Saulius

Labai gražios nuotraukos, ačiū ačiū ačiū!


Aušra & Petras

Labai norim padėkoti Jums, labai gražios nuotraukos, žiūrime ir negalime atsižiūrėti. Nuostabu!  Taip pat dėkojame už Jūsų darbą tą dieną, esate labai šiltas žmogus ir padarėte tą dieną dar nuostabesne.


Vilma & Raimundas

Visų pirma abu norime be galo padėkoti už puikias šventės akimirkas ir profesionalų darbą! Likome sužavėti. Jūs puiki fotografė! Lengva bendrauti, kupina idėjų, profesionali ir talentinga. Darbas atliekamas nuo pradžios iki galo, esame labai labai patenkinti. Ačiū Ačiū Ačiū jums labai!


Rūta & Renatas

Šeštadienį gavom siuntinuką. Ačiū Labai!!! Stebiuosi, kaip turėdami tokią baimę fotoaparatui, taip gerai atrodom. Dėkui !
Inga & Aleksandras

Laba diena!!!! Mes sužavėti …nuostabu! Dar kartą ačiū….  savo darbą atlikote tikrai profesionaliai.. apie nieką mums nereikėjo galvot! Nuotraukų pateikimas, kokybė, grožis viskas 10 balų! Ačiū! Ačiū! Šilčiausi linkėjimai!


Giedrė & Povilas

Šiandien pasiėmėme siuntinuką su nuotraukomis. Tai norėtume padėkoti, už puikų darbą. Viskas padaryta labai estetiškai ir nepriekaištingai. Dėžute labai daili, ir joje nuotraukos atrodo puikiai. Nuoširdus ačiū.


Viktorija & Laimonas

Šiandien mūsų namuose ankstyvos Kalėdos. Rankose jau laikome Jūsų darbo vaisių. Nuostabi dėžutė, nuotraukos, viskas apgalvota iki smulkmenų…tiesiog TOBULA! Dar kartelį nuoširdžiai dėkojame, linkime geros kloties bei neblėstančio įkvėpimo ir tariame iki pasimatymo.


Vaida & Gintautas

Dėkojame už tokias gražias nuotraukas.


Roberta & Nerijus

Nuotraukos super!!!! Kaip gera buvo grįžti į šią mūsų dieną.


Vaida & Paulius

Nuotraukos labai patiko! Dar žiūrėsim ne kartą. Ačiū labai labai!!! O dėžutė tai aplamai kažkas nerealaus, negalėjau iš rankų vakar paleisti… Tikrai nuoširdžiai dėkojame už visas akimirkas, kurias pavyko pagauti, kurias jau buvome gal ne ir primiršę, už tai, kad vakar ir pasijuokėme, ir pasigraudenome.


Vaiva & Darius

Gavau siuntinuką. Tobula!!!!! Tikras grožis!! AČIŪ labai labai.


Jurgita Lukos Photography Atsiliepimai | TestimonialsErnesta & Ernoldas

Ačiū už tą nuoširdų bendravimą, už visą tą kruopštų darbą, nuostabias nuotraukas ir nuostabią dėžutę. Ačiū Jums Jurgita.
Jakaterina & Artūras

Laba diena, Jurgita! Ačiū už nuostabias nuotraukas, viena iš jų jau kabo mūsų svetainėje ant sienos! Tikrai super nuotraukos gavosi! Puikus, profesionalus darbas!!! Ačiū labai labai!


Grita & Paulius

Aš gražesnių savo nuotraukų nesu mačiusi.. ir aplamai, jei jus jau pasirinkom tai turbūt ir aplamai neesu mačiusi. Neturiu žodžių, Jurgita!


Vaida & Donatas

Ačiū, Jurgita, už nuostabias nuotraukas ir puikią nuotaiką. Your amazing!!!


Indra & Mindaugas

Labai labai ačiū!!!! Be galo gražu! Nenustoju žavėtis jūsų talentu! Žiūriu į šias nuotraukas ir vis dar negaliu patikėti, kad tai akimirkos iš mūsų šventės! Šventės, kuri pranoko mūsų visus lūkesčius ir tapo tikromis svajonių vestuvėmis!


Jurgita Lukos Photography Atsiliepimai | TestimonialsAliona & Erikas

Didelis Jums ačiū, kad buvote su mumis. Jūsų darbas tiesiog nuostabus.