fbpx

Testimonials

Aistė & Roberto

The only thing we knew what we wanted for our wedding was to have Jurgita as our photographer.

Jurgita is a true artist of her craft, we barely noticed her during the wedding itself, she captured real moments that meant so much to us and most of all each and every of her photographs made us feel the way we felt on our wedding day!

gabija & šarūnas

Profesionali, nuoširdi, puikiai išmananti savo darbą fotografė.

Jurgita fotografavo mūsų vestuves. Tai šventė, kuri sukelia daug nerimo, streso ir rūpesčių, bet Jurgita sugebėjo ne tik profesionaliai atlikti savo darbą šventės dieną, bet ir viso vestuvių organizavimo metu noriai padėjo rūpimais klausimais.

Kadangi nesame žmonės, kurie pratę būti prieš objektyvą, normalu, kad buvo jaudulys, bet Jurgita padėjo atsipalaiduoti, kai reikėjo nuramino ir leido mėgautis šia akimirka.

O pamačius nuotraukas net žandikaulis iš to grožio atvipo!

Absoliučiai pranoko bet kokius mūsų lūkesčius!

Nuotraukos gyvos, kupinos emocijų, tokios, kurios verčia į jas žiūrint šypsotis ir tas gyvenimo akimirkas išgyventi dar kartą.

Net neabejoju, kad žvelgiant į nuotraukas po daugelio metų jausmas išliks toks pats.

Esame labai Jums dėkingi!

Erika & Are

DEŠIMT ŽVAIGŽDUČIŲ (mažai būtų ir šimtas️)
Kaip kitaip gali įvertinti žmogų ir profesionalą, kuris įdeda visą savo širdį, kūrybiškumą ir profesionalumą, kad užfiksuotų ir perteiktų svarbiausias, brangiausias ir įsimintiniausias akimirkas?
Jurgita yra profesionalė, kurios darbuojantis lyg ir nejauti, bet tuo pačiu, kuri padės, pakoreguos ir paskatins. Suras tinkamą kampą ir pagaus reikiamą kadrą.

Rezultatas yra tikra, nesuvaidinta, nesupozuota akimirka.
Jurgita, Jūs esate geriau negu mes tikėjomės!

Egle & Regimantas

Labai džiaugiamės savo pasirinkimu, viršijo visus lūkesčius.

Mūsų vestuves fotografavo ir Lietuvoje, ir Italijoje visos kelionės metu.

Viskas buvo tobula, o kelionėje atrodė, kad esame žvaigždės su savo fotografe. Nereikėjo niekuo rūpintis, viskas buvo užfiksuota, o mes tiesiog mėgavomės kelione.

Jurgita labai šiltas ir nuostabus žmogus, kelionėje atrodė, kad su ja jau bendraujame ne vienus metus.

Gavus nuotraukas supratome, kad visos nuotraukos puikiai papasakos mūsų visus įspūdžius. Rekomenduosiu šią fotografę visiems! O mes tikrai dar su ja susitiksime per savo kitas šventes.

We are very happy that we worked with Jurgita as a wedding photographer! I and my hubby wanted to have a very modern and simple wedding with our loved ones. All we wanted was to have great memories from our special day, and Jurgita made this happen! She was super friendly and calm, which you definitely need during your wedding day!

 

She is very good at reading people and understand what they want, then captures the moments… If you are slightly undecided or don`t really know how it goes, just let yourself to her, her profession, knowledge, and experience. Then she creates magical moments…

gintarė & Paul

We have chosen Jurgita to be our wedding photographer and we had the best experience ever!

She has been amazing during our wedding photoshoot all day, we felt calm and relaxed around her which is exactly what we needed.

The pictures are absolutely incredible, she has captured our love so well and we will cherish these moments forever!

Profesionalu ir patikima nuo a iki z!

Nors nuo pat pradžių buvome užtikrinti savo pasirinkimu, Jurgitos komunikacija, darbo eiga ir galutiniai rezultatai vis tiek su kaupu pranoko lūkesčius.

Nuotraukos natūralios, jausmingos, nuoširdžios ir spinduliuojančios šilumą.

Labai džiaugiamės pasirinkę Jus įamžinti nepakartojamas mūsų šventės akimirkas.

Dėkojame Jums už gerą laiką, malonų bendravimą, profesionalumą, patarimus ir šilumą, kurią skleidžiate!
Labai džiaugiamės, jog būtent Jūs įamžinote mūsų šventę, rezultatai kalba patys už save.

Visiems rekomenduoju rinktis Jus įamžinti svarbias jums gyvenime šventes ir akimirkas, fotografė įsiklausys į visus norus, patars ir padės.

Ačiū, už nuostabias nuotraukas!

Ačiū, kad įamžinai mūsų nuostabią dieną.

Tikrai smagu žiūrėti į jas ir jausti sklindančią emociją.

Nesame sutikę geresnės fotografės! Buvo tikrai smagu ir lengva dirbti kartu.

Su tavo pagalba visos emocijos ir prisiminimai išliks mūsų širdyse!

Geriausia fotografė Lietuvoje tikrai.

Įspūdžiai apie fotografę


Iškart gavęs nuotraukas nepuoliau rašyti atsiliepimų, nes jie būtų tokie pat kaip ir visų – neadekvatūs, tiesiog persmelkti šventinių emocijų. Tad praėjus 12 mėnesių norėjau skirti “blaivius” komentarus apie fotografę žmonėms, kurie svarsto, ieško, dvejoja ar pasirinkti.


Apie žmogų,


Vertinu žmones, kurie atlieka darbus ne paviršutiniškai, o įsigilinę ar net atlikę “namų darbus”. Esu matęs ne vieną fotografą kuris ateidavo, “papyškindavo” ir greit prie kitų darbų, lyg būtų atvykęs uždėti varnelės prie pagaliau atlikto darbo. Tuo tarpu šis žmogus nustebino mane, jog ji tiesiog gyvena pačiu darbu, o ne jį dirba. Pradžioje buvo neramu, kodėl tiek daug asmeninių klausimų apie mus iš fotografės, nes ji juk tik nuotraukas darys, tačiau įdirbis atsispindėjo galutiniame rezultate. Ji pasiruošė darbams taip, kad žinojo savo klientus kaip, kad Motina žino savo vaikus (kas jiems patinka, kaip geriau neerzinti ir t.t.).


Profesionalumas,


Visi žinome ir suprantame, jog nepavykusias nuotraukas arba blogo operatoriaus darbą maskuoja photoshop’o elementai. Tad jums renkantis fotografą nebus lengva pamatyti ar nuotraukos natūralios ar jos tokios jau padarytos kompiuterio pagalba, todėl net nesiūlau pagal tai rinktis. Patarsiu jums rinktis fotografę, kuri nufotografuoja ne aplinką ir objektą jame, o akimirką, judesį. Trumpiau sakant, padaro gyvą nuotrauką. Ši fotografė padovanojo mums atsiminimų ne kaip mes atrodėme mums svarbioje, negrįžtamoje šventėje, o kaip mes jautėmės, džiaugėmės. Ir to su photoshop’u nepadarysi (bent jau ne iš manęs – nefotogeniško objekto).


Ar rekomenduojame šią fotografę?


Nuoširdžiausias atsakymas būna kai paklausi savęs ar pakartotum viską iš naujo ir ar kažką keistum? Iš tiesų nekeisčiau nei “trupinėlio” iš to kas buvo ir tikrai žinau, jog man pasisektų, jeigu kitos svarbios šeimos šventės metu ši fotografė būtų mums prieinama neužmirštamų akimirkų įamžinimui.

Toma & Andrius

I am very glad about my choice of the wedding photographer.

I and my husband have a dream to create a simple, but memorable wedding.

The idea was of making romantic and not posed moments.

Jurgita helped to fulfill this idea – she was willing to create a magical wedding story out in the woods.

Jurgita was very professional not only as a photographer but also in sharing her knowledge and experience on wedding planning.