fbpx

Testimonials

Almina & Mantas

Ačiū, už nuostabias nuotraukas! Ačiū, kad įamžinai mūsų nuostabią dieną. Tikrai smagu žiūrėti i jas ir jausti sklindančią emociją. Nesame sutikę geresnės fotografės! Buvo tikrai smagu ir lengva dirbti kartu. Su tavo pagalba visos emocijos ir prisiminimai išliks mūsų širdyse!  Geriausia fotografė Lietuvoje tikrai.

Linkiu sėkmės ir kas žino gal ir vėl susitiksime.

 

 

 

Rasa & Gediminas

Įspūdžiai apie fotografę
Iškart gavęs nuotraukas nepuoliau rašyti atsiliepimų, nes jie būtų tokie pat kaip ir visų – neadekvatūs, tiesiog persmelkti šventinių emocijų. Tad praėjus 12 mėnesių norėjau skirti “blaivius” komentarus apie fotografę žmonėms, kurie svarsto, ieško, dvejoja ar pasirinkti.
Apie žmogų,
Vertinu žmones, kurie atlieka darbus ne paviršutiniškai, o įsigilinę ar net atlikę “namų darbus”. Esu matęs ne vieną fotografą kuris ateidavo, “papyškindavo” ir greit prie kitų darbų, lyg būtų atvykęs uždėti varnelės prie pagaliau atlikto darbo. Tuo tarpu šis žmogus nustebino mane, jog ji tiesiog gyvena pačiu darbu, o ne jį dirba. Pradžioje buvo neramu, kodėl tiek daug asmeninių klausimų apie mus iš fotografės, nes ji juk tik nuotraukas darys, tačiau įdirbis atsispindėjo galutiniame rezultate. Ji pasiruošė darbams taip, kad žinojo savo klientus kaip, kad Motina žino savo vaikus (kas jiems patinka, kaip geriau neerzinti ir t.t.).
Profesionalumas,
Visi žinome ir suprantame, jog nepavykusias nuotraukas arba blogo operatoriaus darbą maskuoja photoshop’o elementai. Tad jums renkantis fotografą nebus lengva pamatyti ar nuotraukos natūralios ar jos tokios jau padarytos kompiuterio pagalba, todėl net nesiūlau pagal tai rinktis. Patarsiu jums rinktis fotografę, kuri nufotografuoja ne aplinką ir objektą jame, o akimirką, judesį. Trumpiau sakant, padaro gyvą nuotrauką. Ši fotografė padovanojo mums atsiminimų ne kaip mes atrodėme mums svarbioje, negrįžtamoje šventėje, o kaip mes jautėmės, džiaugėmės. Ir to su photoshop’u nepadarysi (bent jau ne iš manęs – nefotogeniško objekto).
Ar rekomenduojame šią fotografę?
Nuoširdžiausias atsakymas būna kai paklausi savęs ar pakartotum viską iš naujo ir ar kažką keistum? Iš tiesų nekeisčiau nei “trupinėlio” iš to kas buvo ir tikrai žinau, jog man pasisektų, jeigu kitos svarbios šeimos šventės metu ši fotografė būtų mums prieinama neužmirštamų akimirkų įamžinimui.

 

Gulnur & Audrius

We are very happy that we worked with Jurgita as a wedding photographer! Me and my hubby wanted to have a very modern and simple wedding with our loved ones. All we wanted was to have great memories from our special day, and Jurgita made this happen! She was super friendly and calm, which you definitely need during your wedding day! She is very good at reading people and understand what they want, then captures the moments…  If you are slightly undecided or don`t really know how it goes, just let yourself to her, her profession, knowledge, and experience. Then she creates magical moments… THANK YOU SO MUCH JURGITA, you are the best!!

 

Ineta & Glebas

We are extremely happy that we chose Jurgita as our Photographer for the wedding! The final result is absolutely amazing – all pictures reflect love, real feelings and emotions we felt that day. During planning stages, she has been very supportive and easy to talk to – which is very important for brides who plan their wedding themselves. I hope Jurgita will capture much more moments from our family life and important event. We Would be very pleased to call her our family photographer! Kind regards, we wish you all the best and hoping to see you soon!

 

Anaid & Tomas

Jurgita was great in all aspects… Awesome photographer, very well organized, professional and flexible to late changes to our event and heavy rain all day. Photos were delivered ahead of schedule and they were beautiful and top quality. Big thanks for making our special day so memorable. Great job Jurgita!

 

 

 

Laura & Mindaugas

Jurgita yra geriausias pasirinkimas, labai malonus ir paprastas žmogus, lengva bendrauti. Profesionaliai atlieka darbą, fotosesijos metu nereikia sukti galvos dėl nieko, gausite daug patarimu kaip pozuoti ir ko geriau nedaryti. Darbai atliekami tikrai greitai ir viskas pagal kontrakta. Jei ieškote tikrai šaunaus fotografo registruokitės pas Jurgitą, tikrai nepasigailėsit, ji mūsų šventę įamžino taip puikiai, kad net nesitikėjau, viskas atrodo gražiau nuotraukose nei realybėje.

 

 

 

Toma & Andrius

I am very glad for my choice of wedding photographer. Me and my husband have a dream to create a simple, but memorable wedding. The idea was of making romantic and not posed moments. Jurgita helped as to fulfill this idea – she was willing to create magical wedding story out in the woods. Jurgita was very professional not only as a photographer but also on sharing her knowledge and experience on the wedding planning.

 

 

 

Toma & Martynas

Rekomenduoju Jurgitą kaip talentingą, kūrybišką, profesionalią, punktualią ir supratingą fotografę bei šiltą ir įkvepiantį žmogų. Jurgita kūrybiškai išpildė mūsų lūkesčius ir juos viršijo. Šventės nuotraukos džiugina kiekvieną sykį į jas pažvelgus. Fotografijos perteikia visą šventinės dienos atmosferą, puikiai pagauti kadrai ir tikros nesuvaidintos emocijos. Visuomet maniau, kad talentingiausi tie fotografai, kurie „nekankina“ dirbtinėmis pozomis. Fotosesijos laikas su Jurgita pralėkė žaibiškai ir gyvybingai. Rekomenduoju šią fotografę tiems, kas nori pagauto jaukumo nuotraukose bei nepriekaištingos estetikos.

 

Jūratė & Edgaras

Jurgita, pirmiausiai AČIŪ už smagią nuotaiką fotosesijos dieną, žaibišku greičiu pateiktą nuotraukų anonsą ir mūsų prisiminimų kolekciją nuotraukose. O tai, ką išvydome gavę nuotraukas, sunku žodžiais apibūdinti. Žinokite, tai neapsakomas jausmas, kada laikai kaspinu perrištą dėžutę ir žinai, kad šiugždančiame popieriuje tavęs jau laukia sustabdytos brangios akimirkos. Tai neapsakomai saldus jausmas! Vartydami nuotraukas ir aikčiojome iš nuostabos, ir juokėmės prisiminę tas akimirkas. Esame labai patenkinti, kad sutikome Jurgitą, kuri yra ne tik profesionali fotografė, bet ir labai draugiška, šilta asmenybė. Ji sugeba viską pastebėti ir nuotraukose surinkti visas akimkirkas tos dienos, kurių per jaudulį patys tiesiog galite ir nepastebėti. Ir koks brangus tampa tas momentas, vartant nuotraukas, nusikelti mintimis į tą dieną.

 

Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiJustina & Guido

Nuoširdžiai rekomenduoju ir negaliu atsidžiaugti pasirinkimu – Jurgita ne tik kūrybinga ir profesionali fotografė, bet ir šiltas, įsiklausantis, dėmesingas žmogus. Mūsų fotosesija buvo lengva ir smagi, o juk fotografuotis nepratusiems jauniesiems tai – didžiulis svarbios dienos palengvinimas. Nuostabios nuotraukos džiugins ir šildys sielą visą gyvenimą. Labai ačiū!

 


Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiAsta & Marius

Seiki Jurgita, Žiūriu į nuotraukas ir negaliu atsižiūrėti. Žiūrėjau gal kokį 20 kartų jau, negaliu atsižiūrėti. Kad ir vargote su mumis, buvome kaip medžiai, bet vis tiek sugebėjote užfiksuoti gražių nuotraukų. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau jus fotografe. Ačiū!! Labai dėkoju už gražias nuotraukas ir puikiai atliktą darbą. Gavus siuntinuką, likau be žodžiu …. Nesitikėjau, kad taip bus viskas gražu, galvojau, kad bus paprastas albumas ir tiek, o čia nerealiai viskas gražu, nuoširdžiai dėkoju. Tik geriausi atsiliepimai apie jus, pranokote mūsų lūkesčius! Kaip anglai sako “ you made my day“, varinėju po namus kaip iš proto išėjusi, visa patenkinta, kad gavome nuotraukas ir jos dar nuostabios.

 

Jurgita Lukos Photography AtsiliepimaiLaura & Mindaugas

Kokios nuostabios nuotraukos!!! Žiūrim kartu ir po kiekvienos kartoju „O šita kokia gera“. Ačiū!!!!!! Sakome Jums ačiū už viską!! Buvo nuostabiai praleistas laikas. Kaip džiaugiuosi, kad Jus pasirinkome mūsų vestuvių fotografe! Tai geriausias mūsų sprendimas! Visos nuotraukos nuostabios! Tokios, kokių ir norėjome ir net nesitikėjome. Žiūrėjau visą laika šypsodamasi ir galvodami ar ten mes. Visos detales pastebėtos. Esate nuostabi! Dar karta dėkojame!

 


Vilma & Raimundas

Visų pirma abu norime be galo padėkoti už puikias šventės akimirkas ir profesionalų darbą! Likome sužavėti. Jūs puiki fotografė! Lengva bendrauti, kupina idėjų, profesionali ir talentinga. Darbas atliekamas nuo pradžios iki galo, esame labai labai patenkinti. Ačiū Ačiū Ačiū jums labai!

 

 

 

Inga & Aleksandras

Laba diena!!!! Mes sužavėti …nuostabu! Dar kartą ačiū….  savo darbą atlikote tikrai profesionaliai.. apie nieką mums nereikėjo galvot! Nuotraukų pateikimas, kokybė, grožis viskas 10 balų! Ačiū! Ačiū! Šilčiausi linkėjimai!

 


Viktorija & Laimonas

Šiandien mūsų namuose ankstyvos Kalėdos. Rankose jau laikome Jūsų darbo vaisių. Nuostabi dėžutė, nuotraukos, viskas apgalvota iki smulkmenų…tiesiog TOBULA! Dar kartelį nuoširdžiai dėkojame, linkime geros kloties bei neblėstančio įkvėpimo ir tariame iki pasimatymo.

 

 

 

Vaida & Paulius

Nuotraukos labai patiko! Dar žiūrėsim ne kartą. Ačiū labai labai!!! O dėžutė tai aplamai kažkas nerealaus, negalėjau iš rankų vakar paleisti… Tikrai nuoširdžiai dėkojame už visas akimirkas, kurias pavyko pagauti, kurias jau buvome gal ne ir primiršę, už tai, kad vakar ir pasijuokėme, ir pasigraudenome.

 


Jakaterina & Artūras

Laba diena, Jurgita! Ačiū už nuostabias nuotraukas, viena iš jų jau kabo mūsų svetainėje ant sienos! Tikrai super nuotraukos gavosi! Puikus, profesionalus darbas!!! Ačiū labai labai!