fbpx

Testimonials

Almina & Mantas

Ačiū, už nuostabias nuotraukas! Ačiū, kad įamžinai mūsų nuostabią dieną. Tikrai smagu žiūrėti į jas ir jausti sklindančią emociją. Nesame sutikę geresnės fotografės! Buvo tikrai smagu ir lengva dirbti kartu. Su tavo pagalba visos emocijos ir prisiminimai išliks mūsų širdyse!  Geriausia fotografė Lietuvoje tikrai.

Linkiu sėkmės ir kas žino gal ir vėl susitiksime.

 

 

 

Rasa & Gediminas

Įspūdžiai apie fotografę
Iškart gavęs nuotraukas nepuoliau rašyti atsiliepimų, nes jie būtų tokie pat kaip ir visų – neadekvatūs, tiesiog persmelkti šventinių emocijų. Tad praėjus 12 mėnesių norėjau skirti “blaivius” komentarus apie fotografę žmonėms, kurie svarsto, ieško, dvejoja ar pasirinkti.
Apie žmogų,
Vertinu žmones, kurie atlieka darbus ne paviršutiniškai, o įsigilinę ar net atlikę “namų darbus”. Esu matęs ne vieną fotografą kuris ateidavo, “papyškindavo” ir greit prie kitų darbų, lyg būtų atvykęs uždėti varnelės prie pagaliau atlikto darbo. Tuo tarpu šis žmogus nustebino mane, jog ji tiesiog gyvena pačiu darbu, o ne jį dirba. Pradžioje buvo neramu, kodėl tiek daug asmeninių klausimų apie mus iš fotografės, nes ji juk tik nuotraukas darys, tačiau įdirbis atsispindėjo galutiniame rezultate. Ji pasiruošė darbams taip, kad žinojo savo klientus kaip, kad Motina žino savo vaikus (kas jiems patinka, kaip geriau neerzinti ir t.t.).
Profesionalumas,
Visi žinome ir suprantame, jog nepavykusias nuotraukas arba blogo operatoriaus darbą maskuoja photoshop’o elementai. Tad jums renkantis fotografą nebus lengva pamatyti ar nuotraukos natūralios ar jos tokios jau padarytos kompiuterio pagalba, todėl net nesiūlau pagal tai rinktis. Patarsiu jums rinktis fotografę, kuri nufotografuoja ne aplinką ir objektą jame, o akimirką, judesį. Trumpiau sakant, padaro gyvą nuotrauką. Ši fotografė padovanojo mums atsiminimų ne kaip mes atrodėme mums svarbioje, negrįžtamoje šventėje, o kaip mes jautėmės, džiaugėmės. Ir to su photoshop’u nepadarysi (bent jau ne iš manęs – nefotogeniško objekto).
Ar rekomenduojame šią fotografę?
Nuoširdžiausias atsakymas būna kai paklausi savęs ar pakartotum viską iš naujo ir ar kažką keistum? Iš tiesų nekeisčiau nei “trupinėlio” iš to kas buvo ir tikrai žinau, jog man pasisektų, jeigu kitos svarbios šeimos šventės metu ši fotografė būtų mums prieinama neužmirštamų akimirkų įamžinimui.

 

Gulnur & Audrius

We are very happy that we worked with Jurgita as a wedding photographer! Me and my hubby wanted to have a very modern and simple wedding with our loved ones. All we wanted was to have great memories from our special day, and Jurgita made this happen! She was super friendly and calm, which you definitely need during your wedding day! She is very good at reading people and understand what they want, then captures the moments…  If you are slightly undecided or don`t really know how it goes, just let yourself to her, her profession, knowledge, and experience. Then she creates magical moments… THANK YOU SO MUCH JURGITA, you are the best!!

 

Anaid & Tomas

Jurgita was great in all aspects… Awesome photographer, very well organized, professional and flexible to late changes to our event and heavy rain all day. Photos were delivered ahead of schedule and they were beautiful and top quality. Big thanks for making our special day so memorable. Great job Jurgita!

 

 

 

Toma & Andrius

I am very glad for my choice of wedding photographer. Me and my husband have a dream to create a simple, but memorable wedding. The idea was of making romantic and not posed moments. Jurgita helped as to fulfill this idea – she was willing to create magical wedding story out in the woods. Jurgita was very professional not only as a photographer but also on sharing her knowledge and experience on the wedding planning.

 

 

 

Jurgita Lukos Photography Atsiliepimai

Justina & Guido

Nuoširdžiai rekomenduoju ir negaliu atsidžiaugti pasirinkimu – Jurgita ne tik kūrybinga ir profesionali fotografė, bet ir šiltas, įsiklausantis, dėmesingas žmogus. Mūsų fotosesija buvo lengva ir smagi, o juk fotografuotis nepratusiems jauniesiems tai – didžiulis svarbios dienos palengvinimas. Nuostabios nuotraukos džiugins ir šildys sielą visą gyvenimą. Labai ačiū!

 

 

 

Inga & Aleksandras

Laba diena!!!! Mes sužavėti …nuostabu! Dar kartą ačiū….  savo darbą atlikote tikrai profesionaliai.. apie nieką mums nereikėjo galvot! Nuotraukų pateikimas, kokybė, grožis viskas 10 balų! Ačiū! Ačiū! Šilčiausi linkėjimai!