fbpx

Amelios krikštynos Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje | Christening in Kaunas Church of St. Gertrude

Amelios krikštynos Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje įvyko gegužės sekmadienį. Atvažiavusi į apartamentus, sutikau mažąją šventės kaltininkę dar užsimiegojusią. Neskubėdami pasipuošėme šventei ir išvažiavome į bažnyčią. Po gražios ir jautrios krikštynų ceremonijos, nuvykome į botanikos sodą trumpai fotosesijai. Kaip tik žydėjo rododendrai ir jie buvo puikus fonas mergaitės nuotraukoms. Šventinių pietų visi susirinko jau mano pamėgtame – Magiškame namelyje. Mama erdvę puošė balionais, bei atvežė puikių gėlių stalui papuošti. O puikiai atrodančiais bei nepaprasto skonio užkandžius rūpinosi Paulius iš Kitchen Obsessions.

 

Dar kartelį dėkoju Ameliai ir jos tėveliams už gerai praleistą laiką.
Ačiū, už nuoširdų atsiliepimą:

Jurgita – savo srities profesionalė, šilta, labai maloni, draugiška asmenybė. Jos darbai kalba patys už save. Gautos krikštynų nuotraukos padėjo apsispręsti, kokį fotografą pasirinkti sekančiai šeimos šventei, todėl iškart rezervavome Jurgitą. Kuo didžiausios sėkmės!

 

Ceremonija – Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčia
Šventės vieta – Magiškas namelis
Užkandžiai – Kitchen Obsession

Krikštynos Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje. Jurgita Lukos photographyKrikštynos Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje. Jurgita Lukos photographyKrikštynos Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje. Jurgita Lukos photographyKrikštynos. Dekoratorė Magiškas namelis.

Jei ieškote krikštynų fotografės Kaune – susisiekite su manimi. Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų šventę.