fbpx

GERIAUSIA vestuvių NUOTRAUKA | Europe’s Best Wedding Photographs 2018 | Way Up North Awards

2019 metų balandžio 3 dieną, tiesioginės transliacijos metu sužinojau, kad mano nuotrauka tapo geriausia vestuvių nuotrauka Europoje 2018 metais – Way Up North Awards – Europe’s Best Wedding Photographs 2018! Viena iš dešimties Europoje!!!

 

Neįsivaizduojat to jausmo, kai žiūrėdama apdovanojimų ceremoniją staiga pamačiau savo darytą vestuvių nuotrauką! Akimirką netikėjau tuo ką pamačiau, tada pagalvojau, kas čia buvo? Tada po apdovanojimų transliacijos, buvau pažymėta Facebook’e organizatorių, ir tada supratau, kad tai išties įvyko! Pulsas staiga pakyla, širdis nukrenta į kulnus, rankos dreba. Pirmiausia pasidalinau žinia su vyru ir artimais draugais, o tada jau Facebook’e … ir prasidėjo sveikinimų lavina. Visas vakaras svaiginantis, nors Moët & Chandon taip ir nepradariau, kurį laikiau ypatingoms progoms.

 

Žinia apie apdovanojimą pasiekė ir žiniasklaidą, naujienomis pasidalino tokie portalai kaip: Žmonės, Alfa, Life.lt, Respublika, Savaitė, Kauniečiams ir t.t. Po savaitės sulaukiau žurnalistės Godos skambučio. Tai buvo mano pirmas interviu! Balandžio 19 dieną pasirodė Lietuvos Žinių laikraštis su publikacija! Sutapimas, bet tą pačią dieną, prieš 6 metus palikome JAV ir sugrįžome į Lietuvą.

 

O dabar, šiek tiek apie konkursą.

 

Way Up North Awards  vyksta jau antrus metus. Pirmaisiais metais dalyvavau, tai nusprendžiau ir šį sykį jame dalyvauti. Visą 2018 metų gruodį buvo priimamos nuotraukos konkursui iš fotografų gyvenančių Europoje. Yra trys kategorijos: metų nuotrauka (Europe’s Best Wedding Photographs 2018), metų istorija (Europe’s Best Wedding Story 2018) ir metų video (Europe’s Best Wedding Video 2018). Konkurse nėra limito kiek nuotraukų siunti, 100 ar daugiau. Aš atrinkau 11, mano manymu stipriausias iš 2018 metų vestuvių fotografavimo sezono.

 

Vasario 1 dieną prasidėjo nuotraukų vertinimas.

 

Pirmame etape WUN komanda atrinko top 1000 nuotraukų kiekvienoje kategorijoje.

 

Antrame etape teisėjai iš komandos atrinktų nuotraukų, atrinko 50 nuotraukų Europe’s Best Wedding Photographs kategorijoje ir po 20 istorijų, ir video kategorijose.

 

Trečiame etape atrinko 10 nuotraukų Europe’s Best Wedding Photographs 2018, bei po Top 5  bei laimėtojus vestuvių istorijos bei video kategorijose.

 

Laimėtojai buvo paskelbti balandžio 3d. per Way Up North konferenciją, vykstančią Kanuose, Prancūzijoje, kurią stebėjau tiesiogiai transliuojamą internetu.

 

Šiemet teisėjais buvo profesionalūs vestuvių fotografai – Nirav Patel iš JAV, Citlalli Rico ir Fer Juaristi iš Meksikos bei fotografams tinklalapius kuriančios įmonės „Flothemes“ atstovai.
Taigi, jau supratote, koks tai rimtas konkursas, teisėjai – geriausi vestuvių fotografai pasaulyje!

 

Tai jau mano antras tarptautinis apdovanojimas (pirmasis laimėjimas buvo I Am Photographer Festival & Contest 2017, 1st Runner Up, The Best Photograph of Wedding detail kategorijoje). Labai džiaugiuosi, kad mano tobulėjimas, mokymasis kiekvieną dieną, savo stiliaus išlaikymas, sugebėjimas subtiliai sustabdyti akimirkas ir paversti jas gyvomis ir alsuojančiomis nuoširdumu yra įvertinamas tokiu aukštu lygiu.

 

O štai nuotrauka – laimėtoja. Nuostabioji nuotaka Simona, kurios vestuvės vyko Monte Pacis. Labai džiaugiuosi, kad mane  mane pasirenka tokios poros kaip ši,  kurios vestuvių dieną mėgaujasi vienas kitu ir brangiausių žmonių draugija. Kurie nuotraukose nori matyti šiltas, tikras spalvas ir tikruosius save. Kuriems svarbus vestuvių dienos dokumentavimas bei dėmesys detalėms.

 

Geriausia vestuvių nuotrauka Europoje 2018, Europe’s Best Wedding Photographs 2018, Jurgita Lukos Photography, vestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Elegantiškos vestuvės Kaune,

 

O, jei jūs ieškote vestuvių fotografo Lietuvoje, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi. Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų dieną. Ir gal jūsų šventės nuotrauka bus apdovanota sekančiame konkurse.