fbpx

IŠMANIEJI telefonai VESTUVĖSE

Šiais laikais išmanieji telefonai vis tobulėja. Nesvarbu ką turi iPhoną, Huawei ar Samsungą jų kameros geros, labai geros. Todėl nenuostabu, kai telefonas lengvai pasiekiamas, atsiranda noras viskuo dalintis Facebok’e, Instagram’e ar Snapchat’e. Išmanieji telefonai vestuvėse, jų dažnas naudojimas tampa kiekvienų vestuvių kasdienybė. Suprantu svečius, jų norą patiems nufotografuoti vestuves. Ypač jei jaunieji skyrė daug laiko ir energijos, kad sukurtų tobulą judviejų šventę. Ir tai juk savaime suprantama, nes juk dalinamės nuotraukomis iš gražių aplankytų vietų, tai kodėl nepasidalinus keletu kadrų iš geriausios draugės vestuvių, kuri vilkėdama nuostabia dizainerio suknele, eina link išpuošto altoriaus? Bet realybė yra tokia, kad jūsų svečias vietoj to, kad džiaugtųsi jūsų švente, gali ją sugadinti.

 

Kai jūs pasamdote mane – vestuvių fotografą, įamžinti jūsų tobulą šventę, aš kiek įmanoma stengiuosi užfiksuoti tokias nuotraukas, kokių jūs norite, svarbiausius momentus bei emocijas. Bet dabar vis dažniau ir dažniau, turiu varžytis su kitais jūsų artimais draugais ar šeimos nariais, kurie į jus nukreipia savo išmaniuosius. Kaip tai atrodys nuotraukose? Įsivaizduokite, jūs einate link altoriaus, ir vietoj to, kad matytumėte jūsų artimuosius ir draugus, kad jūsų galėtumėte bent žvilgsniu padėkoti, kad jie kartu tą minutę, jų žvilgsniai sukoncentruoti į telefono ekraną. Ir nuotraukose matysite tik iškeltas rankas su išmaniaisiais jose, arba pasilenkusius ir įnikusius į juos. Juk jaunieji tam ir samdo mane, kad aš viską užfiksuočiau, o svečiai galėtų mėgautis švente.

 

Išmaniųjų aplikacijos ir filtrai skirti praplėsti fotografavimo galimybes. Bet juk jūsų svečių išmaniųjų nuotraukos niekada nebus tokios geros kaip mano, nepriklausomai nuo to kaip stipriai stengtųsi ar kokią aplikaciją naudotų. Jų bandymas gali tik sugadinti mano nuotrauką. Net ir jei svečiams pavyko, ką nors užfiksuoti, vėliau jie vis dar bus įnikę į telefoną, nes bandys nuotrauką pasidalinti socialinėje erdvėje. Šventinė nuotaika bei energija tikrai bus sugadinta.
 
Nebent, jūs savo svečiams pranešite iš anksto, kad ceremonijoje nenaudotų išmaniųjų. Tai galite paminėti vestuvių dienos programoje, arba vestuvių planuotoja gali pasirūpinti lentele su dailiu užrašu, kuris bus pastatytas prieš įeinant į ceremonijos vietą. Tokiu būdu jūsų svečiai iš tikrųjų dalyvaus jūsų ceremonijoje, o ne ją įrašinės ar fiksuos. Mandagiai priminkite svečiams apie tai ir užtikrinkite, kad jūs pasidalinsite savo profesionaliomis vestuvių nuotraukomis, kai tik jas gausite.  Juk vis dėl to, tam ir samdėte vestuvių fotografą.

 

Išmanieji telefonai vestuvėse, Vestuvių fotografė, Išmanieji telefonai vestuvėse, Vestuvių fotografė, Išmanieji telefonai vestuvėse, Vestuvių fotografė, Išmanieji telefonai vestuvėse, Vestuvių fotografė,