fbpx

KĄ RENGTIS nuotakai PASIRUOŠIMO metu?

Išaušus vestuvių rytui, prasideda nuotakos pasiruošimas. Dažniausiai nuotakos važiuoja pas plaukų stilistus bei vizažistes. Bet dabar šie specialistai gali atvažiuoti pas jus į namus ar į viešbučio apartamentus, kur vyksta pasiruošimas didžiajai dienai. Bet, ką rengtis nuotakai pasiruošimo metu? Juk vestuvių fotografas kartu su jumis, ir pasiruošęs viską įamžinti. Norint šiuo momentu nuotraukose atrodyti puikiai, pamirškite mylimiausius šortus ir maikutę. Geriau rinkitės klasikinį šilkinį chalatėlį, su juo net tik atrodysite puikiai, bet ir jausitės nuostabiai.  Chalatėlį, galima rinktis atsižvelgiant į jūsų vestuvių spalvinę gamą, arba priderinti prie supančio jus interjero.

 

Ką rengtis nuotakai pasiruošimo metu? Vestuvių fotografė, Jurgita LukosKą rengtis nuotakai pasiruošimo metu? Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos

 

 

Na, o jei didžiajai dienai ruošiatės ne viena, o su savo geriausia drauge, kuri bus liudininkė, ar būriu pamergių, kimono chalatėlis gali būti puiki dovana joms, kuri primins šią nuostabią dieną. Juk taip smagu su draugėmis, gražintis bei puoštis gurkšnojant atvėsintą šampaną. Toks rytas, ne tik suteiks jums neišdildomus prisiminimus, bet ir nuostabias akimirkas, kurias įamžins jūsų vestuvių fotografas.

 

Ką rengtis nuotakai pasiruošimo metu? Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos

 

O jeigu chalatėlio neturite, ar jie jums tiesiog nepatinka, jūsų būsimojo vyro balti marškiniai irgi tam puikiausiai tiks. Juk tai taip seksualu.  Yra netgi toks posakis: “Vyriški marškiniai ant nuogo moters kūno – tai tarsi tavo vėliava ant Everesto viršūnės!„.
 
Vestuvių fotografui, nuotakos pasiruošimas yra ypatingas. Tas jauduliukas, juokas bei ašaros, ta nuotaika kuri tvyro kambaryje, viskas bus užfiksuota.

 
Ką rengtis nuotakai pasiruošimo metu? Vestuvių fotografė, Jurgita LukosKą rengtis nuotakai pasiruošimo metu? Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos