fbpx

Bernardo krikštynos Kairių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje | Christening in Saint Mary church in Kairiai

Bernardo krikštynos Kairių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje įvyko liepos pabaigoje. Su Bernardo šeima susitinku jau ne kartą. Tapau jų šeimos fotografe. Po gražios ir jautrios krikštynų ceremonijos, nuėjome prie Kairių ežero trumpai fotosesijai. O šventė vyko – namuose. Kadangi, Bernardo mama Eglė yra švenčių dekoratorė, ji puikiai išnaudojo kiemo erdvę bei papuošė. Jei tik yra galimybė – rinkitės šventę daryti namuose. Vaikui namų aplinka artima, čia pat yra jo žaislai ir lovytė, jei užsinorės popiečio miegelio.

 

Dar kartelį dėkoju Bernardui ir jo tėveliams už gerai praleistą laiką.

 

Ceremonija – Kairių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia
Šventės dekoras – Eglė loves decorating

Krikštynos Kairių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje - Jurgita Lukos PhotographyKrikštynos Kairių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje - Jurgita Lukos PhotographyKrikštynos Kairių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje - Jurgita Lukos PhotographyKrikštynos Kairių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje - Jurgita Lukos PhotographyKrikštynos Kairių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje - Jurgita Lukos Photography

Jei ieškote krikštynų fotografės Šiauliuose – susisiekite su manimi. Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų šventę.