fbpx

KRISTINA + ALGIRDAS | Elegantiškos vestuvės MONTE PACIS | Wedding in Monte Pacis

Kristinos ir Algirdo elegantiškos vestuvės Monte Pacis įvyko rugpjūčio gale. Tai buvo elegantiška šventė, apsupta mylimų ir besišypsančių žmonių, su daug juoko ir tik su geriausiais atsiminimais, tiek atmintyje, tiek nuotraukose.

 

Kristina – medikė, šiuo metu dirbanti su Covid pacientais. Nemažai laiko praleidžia dirbdama, daug laiko skiria žmonėms. Yra pakankamai griežta, tačiau greit atsileidžia. Mėgsta gerą humorą, skanų maistą ir viską iki smulkmenų planuoti. Tad nenuostabu, kad vestuvių planuotojos neprireikė. Jei nuotaka mėgsta viską planuoti, Algirdas to pakęsti negali! Yra spontaniškas ir labiau mėgsta netikėtus nuotykius. Taip pat labai mėgsta skanų maistą. Dirba taip pat labai daug. Jo darbas, aistra ir hobis – amerikietiškos mašinos.

 

Kad jau labai mėgsta skanų maistą, mėgsta jį degustuoti, išbandyti įvairias vestuves. Ne veltui ir vestuvėms pasirinko Monte Pacį. Restoranas kasmet, nuo 2016 metų, patenka į 30 geriausių restoranų Lietuvoje sąrašą. Šaltojo sezono vakarais jaunieji dievina filmų žiūrėjimą, šiltuoju sezonu kelia sparnus į šiltus kraštus, mėgtsa aktyviai keliauti. Net turi tradiciją – iš kiekvienos kelionės atsisiunčia sau į namus atviruką su linkėjimu, taip kiekvieną kelionę įprasmina. Jei abu gali prisitaikyti besikeičiančioje aplinkoje, skirtingose kompanijose, yra taikūs. Atkakliai siekia tikslų, o pasiekę – kartu mėgaujasi rezultatais. Besąligiškai vienas kitu pasitiki.

 

Aš fotografuoti pradėjau jau po pietų. Kaip gerai, kai jaunieji pasirenka kuo vėlesnį ceremonijos laiką. Taip jiems nereikia anksti keltis. Neskubėdami pasiruošė, dar net liko laiko nuotakos portretams. Po jautrios ceremonijos, fotosesijai išvykome į atsinaujinusią Vienybės aikšę. Aplinka labai tiko prie jaunųjų stiliaus. Labai džiaugiuosi, kai nuotakos pasirenka suknelę kurią galime transformuoti. Jūs pastebėsite net tris nuotakos įvaizdžius!!!
Po fotosesijos sugįžome į Monte Pacį, čia jaunųjų jau laukė artimieji ir draugai, nepakartojama degustacinė vakarienė bei Jurgio Brūzgos programa!

 

AČIŪ!! Kristina ir Algirdai, už puikų laiką, už pakilią nuotaiką ir buvimą savimi.
Ačiū, už nuoširdų atsiliepimą:

Dėkojame Jums už gerą laiką, malonų bendravimą, profesionalumą, patarimus ir šilumą, kurią skleidžiate! Labai džiaugiamės, jog būtent Jūs įamžinote mūsų šventę, rezultatai kalba patys už save. Visiems rekomenduoju rinktis Jurgitą įamžinti svarbias jums gyvenime šventes ir akimirkas, fotografė įsiklausys į visus norus, patars ir padės. Neatsidžiaugiame Jus pažinę, manau dar ne kartą susitiksime.

 

Taip pat dėkoju ir visiems vestuvių tiekėjams prisidėjusiems prie šios šventės.

 

Nuotakos makiažas – Jolanta Mušauskienė, Carolina make up studio
Nuotakos šukuosena – Milda Štrimaitienė, Carolina Make up studio
Nuotakos suknelė – Aurelija Beliakaitė, Innamorata
Jaunikio kostiumas – Suit Supply
Pasiruošimas – Monte Pacis
Santuokos ceremonija – Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčia
Šventės vieta – Liepų alėja, Fundatorių salė Monte Pacis
Vestuvių koordinavimas – Kvietkos
Vestuvių floristika, dekoras – Kvietkos
Kvietimai, spauda – Chapter design studio
Vestuvių vedėjas – Jurgis Brūzga
Tortas ir saldumynai – Laroche
Videografai – Filmmo

 

Vestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijavestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografas Kaunevestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografas Kaunevestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografas KauneVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Monte Pacis, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija

 

 

 

 

Jei ieškote vestuvių fotografo Kaune, ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.

 

Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.