fbpx

Macrame stilizuota fotosesija LIGAVAM ŽURNALUI | Macrame styled shoot for Ligavam magazine

Vasario pradžioje Evelina susisiekė su manimi:
 
Labas rytas! Skubiai rašau su žiniomis. Ligavam žurnalo redakcija patvirtino “macrame” temą. Ir nepatikėsi, davė mums 8 psl. nuotraukoms talpinti. Reikalavimas toks, bus mini fotosesija, be nuotakos, kuo daugiau stalo dekoro, gėlių, spaudos ir nenukrypti nuo temos – pavasaris/vasara. Taip ir gimė Macrame stilizuota fotosesija Ligavam žurnalui.
 
Nors pirminė idėja buvo mėnulis ir žvaigždės, bet apsitarusios nusprendėm griebtis macrame temos. Instagramoj jau sekiau Eveliną iš Supynės Pavėsy. Roberta sudėliojo spalvinę gamą bei gėles. Su stalo dekoru nutarėme, kad bus kiek kitaip, ir vietoj tradicinio serviravimo, paruošėm stalą deserto ragavimui. Naudojamais indais taip pat norėjome išsiskirti. Vestuvių parodoje buvau užmačiusi vieną merginą, kuri rankomis darė lėkštes. Jos darbai ir išbaigė mūsų fotosesiją.
 
Dėkui Evelinai, už tai, kad pakvietė prisijungti prie projekto, Robertai už jos matymą ir meilę grožiui, gėlėms ir estetikai, Evelinai už tūkstančius supintų mazgelių ir Augustei už rankomis sušildyta ir prakalbintą baltą molį, Ligavam žurnalui – už publikavimą.
 
AČIŪ JUMS VISOMS!

 
Kūrybinė komanda:
Fotosesijos idėja bei spauda – Evelina | Sugar Letters
Floristika ir dekoras – Roberta Drasutė
Macrame – Evelina | Supynės Pavėsy
Keramika – Augustė Mažiukaitė | Lipdau
Nuotraukos – Jurgita Lukos Photography

Štai kaip atrodo nuotraukos žurnale:
 
Macrame stilizuota fotosesija Ligavam žurnalui,| Macrame styled shoot for Ligavam magazineMacrame stilizuota fotosesija Ligavam žurnalui,| Macrame styled shoot for Ligavam magazineMacrame stilizuota fotosesija Ligavam žurnalui,| Macrame styled shoot for Ligavam magazineMacrame stilizuota fotosesija Ligavam žurnalui,| Macrame styled shoot for Ligavam magazineMacrame stilizuota fotosesija Ligavam žurnalui,| Macrame styled shoot for Ligavam magazine
 
O jums pateikiu ir daugiau nuotraukų iš fotosesijos. Ir patikėkit manimi – kaip gera sėdėti prie tokio stalo, ir užbaigus fotosesiją suvalgyti desertą.
 
Sugar Letters Styled shoot, Jurgita Lukos Photography

 
Stilizuotos fotosesijos tikra atgaiva ne sezono metu, kai gali neskubėti ir tiesiog kurti tai kas patinka. O jeigu ir jums kils kokia labai originali idėja, parašykit – kartu su puikia komanda mes ją įgyvendinsim.