fbpx

Almina + Mantas | Pagoniškos vestuvės Šiauliuose | Pagan wedding in Šiauliai

Alminos ir Manto pagoniškos vestuvės Šiauliuose įvyko rugsėjo pradžioje. Almina atvira ir miela, bet su charakteriu. Mantas – jautrus ir labai geras žmogus. Abu mėgsta keliauti, gerti arbatą ir žiūrėti serialus. Susipažino jie per „White sensation“ vakarėlį.

 

Šią porą sutinku jau ne kartą, fotografuodama savo jaunuosius. Taip nutinka, kai geriausių draugų grupėje, kiekvienais metais, vis nauja pora švenčia vestuves. Gera, jau atvykus į vestuves matyti buvusius jaunuosius ir jų stiprią draugystę.

 

Kai jaunųjų paklausiau, kokių nuotraukų jie tikisi, jų atsakymas buvo: labai paprastų, pilnų juoko, jokio dirbtinumo ar pozavimo. Nesuvaidintų emocijų. Ach… kai gera tai girdėti, juk vestuvės tai šventė! Jaunieji jos norėjo paprastos ir gražios, sau ir savo artimiesiems – kurioje visi susirenka kartu pabūti, pabendrauti, suartinti ryšius. Štai kodėl jaunieji pasirinko pagoniškas vestuves. Tai sutuoktuvių ceremonija paremta baltiškomis tradicinėmis jungtuvėmis. Visame kame vyravo gamtos motyvai, žalia ir balta spalvos, bei simboliai. Dekoratorė Eglė, puikiai išpildė jaunųjų norus. Netoli ceremonijos vietos pastatė dangaus kupolo ženklą, kuris simbolizuoja dangaus apsaugą ir palydą. Nuotakos puokšte buvo iš pievų ir lauko gėlių, bei smilgų. Puokštė –  Alminos veidrodis – tokia natūrali, pašėlus ir labai graži.

 

Diena buvo išties nepaprasta! Su ja ir uždariau savo 2019 vestuvių sezoną.

 

Dėkui, Almina ir Mantai, ačiū jums už nepaprastą dieną! Pilną meilės, šypsenų ir juoko!
Ačiū, už nuoširdų atsiliepimą:

Ačiū, už nuostabias nuotraukas! Ačiū, kad įamžinai mūsų nuostabią dieną. Tikrai smagu žiūrėti į jas ir jausti sklindačią emociją. Nesame sutikę geresnės fotografės! Buvo tikrai smagu ir lengva dirbti kartu. Su tavo pagalba visos emocijos ir prisiminimai išliks mūsų širdyse! Geriausia fotografė Lietuvoje tikrai. Linkiu sekmės ir kas žino gal ir vėl susitiksime. Ir dar karta Ačiū!

 

Taip pat, ačiū prisidėjusiems prie šios šventės:

 

Nuotakos suknelė – Siūta nuotakos mamos
Floristika ir dekoras – Eglė loves decorating

 

Jaunųjų firminės pozos. Tokias nuotraukas jie daro kiekvienoje aplankytoje vietoje.

Pagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos Photography, egle loves decoratingPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos PhotographyPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos PhotographyPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos Photography

Pagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos PhotographyPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos PhotographyPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos PhotographyPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos PhotographyPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos PhotographyPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos PhotographyPagoniškos vestuvės Šiauliuose, Jurgita Lukos Photography

Man asmeniškai brangiausia nuotrauka. Keturios nuostabių ir ištikimų draugų poros ir jie buvo mano jaunieji:
2015 – Viktorija ir Laimonas
2016 – Alina ir Tomas
2018 – Simona ir Laimonas
2019 – Almina ir Mantas
Kaip gera, beveik kas met, visus juos vėl sutikti 


Jei ieškote vestuvių fotografo Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi. Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.