fbpx

CRISTIANO OSTINELLI masterclass | #OstinelliMKVilnius

Sausio 23 dienos vakare, kai dirbau prie nuotraukų įsijungus facebooką pamačiau pranešimą, kad į Lietuvą atvažiuoja, ne kas kitas, o pats Cristiano Ostinelli! Negalėjau patikėti, tikrinausi ar teisybė, net kelis kartus. Mintys tik sukosi galvoje, tik sukosi, ką reikia daryti, kaip reikia finansus paskirstyti, kad galėčiau jame dalyvauti, nes visas santaupas paklojau naujam fotoaparatui įsigyti. Kitą dieną atsikėlus, vėl galvojau, sukau galvą, ir ryžausi, sumokėjau avansą – o pasirodo buvau viena iš paskutiniųjų! Per 24 valandas – visos vietos į mokymus buvo parduotos. Pasižiūrėjau, kas dalyvaus – o susirinko superinė, gerai žinomų vestuvių fotografų kompanija! Taigi šių metų kovo 2-3d. ir įvyko fotografo Cristiano Ostinelli masterclass.

 

Ostinelli seku dar nuo gyvenimo JAV laikų. Pastebėjau jį Fearless photographers organizuojamuose konkursuose. Ir nuo to laiko pradėjau jį sekti Facebooke.

 

Cristiano pradėjo nuo reportažo fotografavimo dar 1995m. Jis fotografavo prabangias vestuves ne tik Italijoje prie Komo ežero, bet ir visame pasaulyje.  Jis yra tarptautinių asociacijų narys, kurių rengiamuose konkursuose tapdavo nugalėtoju. Jo pagrindiniai apdovanojimai yra:

 

PHOTOGRAPHER OF THE YEAR 2013 WEDDING PHOTOJOURNALISM ASSOCIATION USA
PHOTOGRAPHER OF THE YEAR 2014 WPS UK
PHOTOGRAPHER OF THE YEAR 2015 WPS UK
PHOTOGRAPHER OF THE YEAR 2016 WPS UK
FIRST PHOTOGRAPHER 2016 MY WED
PHOTOGRAPHER OF THE YEAR 2017 WEP SPAIN
PHOTOGRAPHER OF THE YEAR 2017 ISPWP USA
PHOTOGRAPHER OF THE YEAR 2018 ISPWP USA

 

Taigi, jau supratote, kodėl tiesiog negalėjau praleisti tokios progos ir sudalyvauti jo mokymuose.

 

Seminarą organizavo Simonas Skabeikis, didelis DĖKUI, jam už visą vargą ir rūpestį. Ir šį sykį, jis pasistengė iš peties.

 

Ostinelis pasiūlė idėją – suorganizuoti susipažinimo/Pasta Carbonara gaminimo vakarą, kuris įvyko fotografų Nakučių namuose. Pre-party yra visad labai gerai. Taip susipažinome vieni su kitais, ir išmokome gaminti. Tiesiog tobulas vakaras su vynu, itališku maistu bei bendravimu su kolegomis.

 

Pirmoji workshop’o diena vyko netoli Trakų įsikūrusioje ypatingoje vietoje – Esperanza Resort & SPA. Ji buvo skiriama teorijai ir dalyvių portfolio apžvalgai ir žinoma geram maistui. Vakare visi jau susirinkome  Vilniuje įsikūrusiame Bardake. Neformaliam bendravimui bei pirmos dienos įspūdžių pasidalinimui.

 

Antrą seminaro dieną vyko nuotakos fotosesija. Ji prasidėjo Elektrėnų atrakcionų parke. Nors oras nieko gero nežadėjo ir pūtė žvarbus šiaurys, planų dėl šios lokacijos neatsisakėme. Kaip minėjo Ostinelli – vestuvių fotografas turi mokėti padaryti gerus kadrus, bet kokiomis oro sąlygomis. Fotografai visi apsirengę atitinkamai, drebėjo žiūrėdami į mūsų modelį, kuri buvo su perregima suknele. Ieva nuostabi – tikra profesionalė. Pasibaigus pozavimo laikui, fotografai apgobdavo ją su antklodėmis, į batus prikaišiojo šildiklių, bei iškart duodavo arbatos. Po beveik 2 valandų šalimo buvo nuspręsta fotosesiją perkelti į Brazzi fotostudiją Vilniuje.  Kai šilta visi linksmesni ir modelis šypsotis pradėjo. Ir pabaigę fotosesiją pasidarėme bendrą nuotrauką su mūsų mokytoju. Toliau mokymai persikėlė į Grey restoraną. Čia Cristiano dalinosi nuotraukų post produkcijos subtilybėmis bei dienos įspūdžiais.

 

Dar sykį dėkoju Simonui, už tai, kad jis suorganizavo seminarą, Cristiano – už žinių šaltinį bei didžiulį įkvėpimą, kolegoms – už puikų laiką bei naujas pažintis.

 

AČIŪ jums visiems.

 


 
Pirmoji mokymų diena.
 

 

“Don’t be a slave of the awards!”

 

 

“Do not be lazy!”

 


 

“Be inspired by the greatest masters of photography, painting, cinema”

 


 

“Do not copy yourself!”

 

 

“Always tell where we are!”

 

 

“Photographer cannot be shy!”

 

 
Antroji mokymų diena.
 

Cristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli Masterclass


Cristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli MasterclassCristiano Ostinelli Masterclass