fbpx

Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele, Italijoje | Best places for wedding photography in Ravello, Italy

Pietinės Italijos regionas Kampanija garsėja viena romantiškiausių pakrančių pasaulyje – Amalfio pakrante. Tai populiari turtingų ir garsių žmonių lankytina vieta, tačiau prieinama ir žmonėms su nedideliu biudžetu. Šis regionas dėl savo kvapą gniaužiančių vaizdų dažnai matomas filmų epizoduose, fotografijose. Jai priklauso miesteliai, tokie kaip Pozitanas (Positano), Amalfis (Amalfi), Ravelas (Ravello). 1997 metais Amalfio pakrantė buvo įrašyta į UNESCO paveldo sąrašą. Ravelas labai populiarus lietuvaičių tarpe, kaip vestuvių užsienyje vieta. O kokios geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele, Italijoje?

Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photography

Pati populiariausia – Villa Rufolo. Įėjimas kainuoja 7 eurus. Jei norite ten jaunųjų fotosesijos – reiks sumokėti dar.

Ši vila pastatyta 13 amžiuje. Tai buvo viena didžiausių ir brangiausių vilų Amalfio pakrantėje, o jos patalpose sklandė legendos apie paslėptus lobius.

Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photographyGeriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photography1880 m. viloje apsilankė garsus vokiečių kompozitorius Richardas Wagneris, jį taip sužavėjo tai, ką pamatė buvo taip įkvėptas, kad parašytų antrąjį Parsifalio veiksmą – operą. Miestas tapo žinomas kaip „la città della musica“, muzikos miestas, o pastaruosius kelis dešimtmečius „Villa Rufolo“ buvo kasmetinio vasaros koncertų ciklo, kuriame skamba fortepijono koncertai, kamerinė muzika ir grandiozinis orkestro pasirodymas, centras. Scena, pastatyta išsikišusi virš Viduržemio jūros ir žemiau esančios atšiaurios Amalfio pakrantės.

„Villa Rufolo“ sodai ir teritorijos yra atviri ištisus metus ir pritraukia lankytojus iš viso pasaulio. Prie jūros, dangaus, skėtinių pušų ir apačioje esančios Annunziatos bažnyčios esantys sodai, kuriuose gausu gėlių, sukuria magišką erdvę.

Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photography

Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photographyPačioje viloje yra du dideli bokštai, o didesnis iš jų (Torre Maggiore) stovi šalia nuostabaus maurų stiliaus vienuolyno.Kita populiari vieta – The Gardens of Villa Cimbrone. Įėjimas kainuoja 7 eurus. Jei norėsite jaunųjų fotosesijos ten taip pat reiks mokėti papildomai.  Vilos atsiradimas siejamas su XI a, bet ji ir sodai renovuoti XX a. anglų Lordo Grimthorpe.

Su savo dideliais sodais ir įspūdingais vaizdais, vila yra populiari vieta vestuvėms. Vila yra privatus 5 žvaigždučių viešbutis, tačiau sodai yra atviri visuomenei ir galbūt yra įsimintiniausias vaizdas Amalfio pakrantėje.


Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravello Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photographyBegalybės terasa
Vilos Belvedere, Terrazza dell’Infinito (begalybės terasa), apsupta XVIII a. marmuro biustais, kurie tik dar labiau išryškina dangaus ir jūros vienybę, kuri giedromis dienomis spindi žydros spalvos fone viršuje ir žydruose Viduržemio jūros vandenyse apačioje. Pasakiškas vaizdas.  Garsus amerikiečių rašytojas ir ilgametis Ravelo gyventojas Gore’as Vidalis kartą gyrėsi, kad vaizdas iš Terrazza dell’Infinito yra geriausias pasaulyje.Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photographyIškylantis daugiau nei 365 metrus virš Viduržemio jūros, vaizdas į apačią nėra skirtas žmonės kurie bijo aukščio.Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravello Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photographyGeriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photographyPagrindiniame pėsčiųjų take Viale dell’Immenso yra pavėsinė, kurią geriausia pamatyti vasarą, kai žydi balta ir mėlyna visterija. Patys sodai yra puošti šventyklomis, statulomis ir kitomis pramogomis, kurios suteikia jam aiškų klasikinį pojūtį.

Nors viešbutis nėra atviras plačiajai visuomenei, verta aplankyti chiostro („kloistrą“) ir criptą („kriptą“).

Vienuolyną, esantį priešais bilietų kasą, prieš šimtmetį lordas Grimtorpas iš esmės atnaujino. Jo centre yra puikus uždengtas šulinys, o vienuolyno sienos yra gausiai dekoruotos importuotais bareljefais ir sena terakota, iš kurių labiausiai pastebima garsiojo Luca Della Robbia plytelė.

Kripta, kitas lordo Grimtorpo kūrinys, sukurtas pagal vienuolio rūsį Fountains Abbey, cistersų vienuolyne netoli Maltono, Anglijoje, kur gimė Grimtorpas. Su savo masyviomis kolonomis, šešėliniu interjeru ir plačiais Viduržemio jūros vaizdais tai ideali vieta vestuvėms.Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photography

Pačiame miestelyje daug vaizdingų ir fotogeniškų gatvelių ir takelių.

Geriausios vestuvių fotosesijos vietos Ravele Italijoje, Best places for wedding photography in Ravello Italy, Jurgita Lukos photographyPagrindinė miesto aikštė.

SUSISIEKIME

 

Jei ieškote vestuvių fotografo užsienyje – susisiekite su manimi.

 

Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.

 

Užpildykite žemiau esančią formą ir atsakysiu jums per 24 valandas. (arba greičiau!)