fbpx

Milda + Mindaugas | Vestuvės Apvalaus stalo klube, Trakuose | Wedding in Apvalaus Stalo Klubas restaurant, Trakai Lithuania

Mildos ir Mindaugo elegantiškos vestuvės Apvalaus stalo klube, Trakuose įvyko liepos vidury. Tai buvo elegantiška šventė, apsupta mylimų ir besišypsančių žmonių.

 

Jaunieji – buvę kolegos, darbe ir susipažino. Milda –  visiškai paprasta. Dėl pačios šventės, nėra ta mergina, kuri visą gyvenimą svajojo apie vestuves ir kuri žinojo kokių jų nori. Jai esmė yra pagaliau žengti žingsnį ir priimti santuoką, o visa kita tik detalės. Mindaugas – kantrus, tris metus laukė, kol nuotaka pasakys, kada bus vestuvės. Jaunikis, nėra fotografavimosi fanas, labai sportiškas ir yra pakvaišęs dėl vandens ir visais vandens sportais. Todėl gyvena jie prie ežero. Ne veltui ir vestuvės įvyko Apvalaus stalo klube. Restoranas taip pat, kasmet, patenka į 30 geriausių restoranų Lietuvoje sąrašą. Milda ir Mindaugas kartu mėgsta vaikščioti, sportuoti, keliauti, leisti kartu laisvalaikį. Bet greičiau gali sugalvoti ko nedaro kartu – tai negamina kartu maisto, niekada.
Judviejų vestuvių dienos vizija – paprastumas, sklandumas, bendravimas ir šokiai.

 

Aš fotografuoti pradėjau jau po pietų. Kaip gerai, kai jaunieji pasirenka kuo vėlesnį ceremonijos laiką. Taip jiems nereikia anksti keltis. Jau vykdama į Trakus, pastebėjau, besiartinančius debesis. Nuotaka nuo pat ryto tikrino lis ar nelis. Prognozės žadėjo nesmarkų lietų, bet oi kaip jos klydo. Besiruošdama jaunoji, pro langą stebėjo, kaip visa komanda, greitai, ceremonijos vietą iš terasos ant vandens perkelia į  Boną salę.  Nors ceremonmeisterei kelią užtvėrė nuvirtę medžiai, santuoka įvyko. Po jos, buvo suplanuota jaunųjų fotosesija Užutrakio dvare, bet jau supratot, kad ji neįvyko. Aprimus lietui, nusprendžiau fotografuoti terasoje ant vandens, tai buvo vienintelė didesnė erdvė, po stogu.

 

Po fotosesijos, jaunųjų jau laukė artimieji ir draugai, nepakartojama degustacinė vakarienė bei Manto Wizard programa!

 

Ačiū, Milda ir Mindaugai, kad audra nesugadino jums nuotaikos, už jūsų šilumą ir paprastumą.

 

Ačiū, visiems, kurie buvo kartu!

 

Taip pat dėkoju ir visiems vestuvių tiekėjams prisidėjusiems prie šios šventės.

Pasiruošimo, ceremonijos ir šventės vieta – Apvalaus Stalo Klubas Restaurant and Hotel
Nuotakos makiažas ir šukuosena – Karolina iš Carolina.lt
Nuotakos suknelė – Pronovias
Floristika ir dekoras – Edgaras Vegys Art & Floral Design
Vedėjas – Mantas Wizard

 

Vestuvės Apvalaus stalo klube, Trakuose, Jurgita Lukos photography
Jei ieškote vestuvių fotografo Vilniuje, ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi. Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves. Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.