fbpx

Irma + Fabien | Vestuvės Juostoje Anykščiai | Wedding in Juosta Anyksciai

Irmos ir Fabien, jaukios vestuvės Juostoje Anykščiai, įvyko liepos gale. Tai buvo jauki šventė be griežto plano, be apribojimų, be taisyklių, su artimiausiais žmonėmis.

 

Jaunoji – dirba duomenų inžinerijos darbą, tai hobiai susiję su atsvara – mezgimu, drabužių kūrimu. Daugybę metų šoko šiuolaikinį baletą. Užaugo netoliese, visas vasaras praleido paplūdimyje, todėl vieta – Juosta Anykščiai jai emociškai labai artima. Juk čia, susipina gražiausi gamtos vaizdai – tyras Juostino ežeras, gyvybe alsuojantis miškas bei kerinčio grožio dangus… Jaunikis – pianino mokytojas, nuostabus pedagogas, labai moka prieiti net prie sudėtingiausių vaikų. Žiauriai užsispyręs. Kartu mėgsta žygius kalnuose, plaukiot su vandens lenta, keliauti, lankyti išskirtinius restoranus ir gilintis į maisto kūrėjų istorijas, žiūrėt serialus, žaist stalo žaidimus, gert vyną. Vienas kitą labai balansuoja. Nuotaka jį išmokino pareigos ir atsakomybės, taip pat ateit į susitikimus laiku, o jis – atsipalaiduoti. Labai daug visko veikia kartu. Ne dėl to, kad taip reikia, o dėl to, kad norisi. O jų pažinties istorija – tarsi gera detektyvo knyga, kurios pabaiga jums jau žinoma, o turinio neatskleisiu.

 

Judviejų vestuvių dienos vizija – jauki šventė be griežto plano. Spalvos: natūralios, gamtos ir šiek tiek mėlynos. Jų vestuvėse nebuvo vedėjo, tiesiog puiki degustacinė vakarienė, puikus vynas ir daug pokalbių bei šokių.

 

Aš fotografuoti pradėjau jau po pietų. Kaip gerai, kai jaunieji pasirenka kuo vėlesnį ceremonijos laiką. Taip, jiems nereikia anksti keltis. Viskas vyko vienoje vietoje, be jokių važinėjimų. Su planuotoja truputį pergyvenome dėl oro, nes ceremonija buvo numatyta lauke. Bet mums pasisakė. Po civilinės santuokos, iškart vyko humanistinė ceremonija, kurią vedė Lukas iš Taip kitaip. Jaunieji pasirinko ceremoniją su juostomis, priesaika vyko dialogo forma, jų pačių sugalvota, lietuvių ir prancūzų kalbomis. Buvo labai jautru. Po ceremonijos, fotosesijai pasirinkome miškelį, nuėjome prie ežero – tiesiog pabūti. Po fotosesijos, jaunųjų jau laukė artimieji ir draugai ir nepakartojama degustacinė vakarienė!

 

AČIŪ!! Irma ir Fabien, už puikų laiką, už pakilią nuotaiką ir buvimą savimi.

 

Ačiū, už nuoširdų atsiliepimą:

 

Absolutely stunning pictures, and photographer herself is an amazing person. Would recommend it, no doubt at all!

 

Ačiū, visiems, kurie buvo kartu!

 

Taip pat dėkoju ir visiems vestuvių tiekėjams prisidėjusiems prie šios šventės.

 

Pasiruošimo, ceremonijos ir šventės vieta – Juosta Anykščiai
Humanistinė ceremonija – Lukas,  Taip kitaip
Nuotakos makiažas ir šukuosena – Agnė Tumaitė
Planavimas, floristika ir dekoras – Maža pasaka
Degustacinė vakarienė ir saldumynai – Salt story

 

Vestuvės Juostoje Anykščiai, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Juostoje Anykščiai, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Juostoje Anykščiai, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Juostoje Anykščiai, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Juostoje Anykščiai, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Juostoje Anykščiai, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Juostoje Anykščiai, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Juostoje Anykščiai, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaJei ieškote vestuvių fotografo Anykščiuose, ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi. Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves. Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.