fbpx

Kodėl VERTA rinktis introvertą VESTUVIŲ FOTOGRAFĄ?

Kodėl verta rinktis introvertą vestuvių fotografą?

Turbūt jau žinote, kad yra du asmenybės tipai: ekstravertas ir introvertas. Aš save priskirčiau introvertams. Introvertas vestuvių fotografas gali pasiūlyti unikalų požiūrį į brangių akimirkų įamžinimą Jums svarbią dieną.
Štai keletas privalumų samdant introvertišką asmenybę:
 • Autonomija: jie gali puikiai dirbti vieni, jiems nereikalingas asistentas, kuris nešioja jo daiktus.
 • Kuklumas: slaptas introvertų ginklas. Tai savybė būti santūriam ir neįkyriam. Tai arogancijos ir pasipūtimo priešingybė, nes nesiekia būti dėmesio centre. Toks vestuvių fotografas gerbia aplink esančius žmones, nesipuikuoja ir nesididžiuoja savimi ar savo pasiekimais.
 • Koncentracija ir dėmesys smulkmenoms: Introvertai dažnai puikiai atlieka užduotis, reikalaujančias susikaupimo ir dėmesio detalėms. Vestuvių fotografas turi skirti daug dėmesio kiekvienai smulkmenai, užfiksuoti emocijas, veido išraiškas ir vestuvių dienos eigą.
 • Empatija ir jautrumas: Introvertai dažnai pasižymi aukštu empatijos ir jautrumo lygiu. Tai gali atsispindėti vestuvių fotografo gebėjime suvokti poros bei jų svečių emocijas ir užfiksuoti tikras ir nuoširdžias akimirkas.
 • Neįkyrus požiūris: Introvertai dažnai yra atsargesni ir linkę vengti įsikišimo. Ši savybė gali padėti fotografui būti diskretiškesniu ir mažiau įkyriu, užfiksuojant natūralias akimirkas, todėl fotografuojami asmenys jausis patogiau. Jų nebus prašoma elgtis taip, kaip jie nėra įpratę ar kaip jiems nepatogu ar kelia diskomfortą.
 • Kūrybinė vizija ir naujovės: Introvertai dažnai turi turtingą vidinį pasaulį ir ryškią vaizduotę. Šis kūrybiškumas gali pasireikšti unikaliu ir menišku požiūriu į vestuvių fotografiją, suteikiant naują ir savitą perspektyvą, kuri išsiskiria vestuvių fotografijos srityje.
 • Gebėjimas užmegzti ryšį: Introvertai dažnai teikia pirmenybę prasmingam, asmeniniam bendravimui. Šis bruožas gali padėti jiems užmegzti ryšį su pora, suprasti jų pageidavimus ir pritaikyti fotografavimą pagal jaunųjų poreikius.
 • Prisitaikymas ir lankstumas: daugelis introvertų yra prisitaikantys ir lankstūs įvairiose situacijose. Dinamiškoje ir nenuspėjamoje vestuvių aplinkoje introvertiškasis fotografas prisitaiko prie jos, susidoroja su besikeičiančiomis aplinkybėmis ir vis tiek pateikia išskirtines nuotraukas.
 • Apgalvotas planavimas ir organizavimas: introvertai linkę apgalvoti užduotis ir jas išspręsti. Vestuvių fotografas planuoja kadrus, derina juos su vestuvių videografais, sudėlioja jaunųjų fotografavimo dienotvarkę. Introvertas fotografas pasižymi šiuo aspektu, užtikrindamas sklandų ir gerai organizuotą fotografavimo procesą.
 • Stebėjimas ir analizavimas: Vestuvių fotografas nuolatos stebi supančią aplinką, žmones ir šviesą, juos analizuoja ir priima sprendimus dėl geresnio ir autentiškesnio vestuvių dienos įamžinimo.
 • Autentiškas pasakojimas: intravertai dažnai vertina savo santykių ir sąveikos autentiškumą ir gilumą. Šis bruožas gali atsispindėti jų fotografijose, daugiausia dėmesio skiriant autentiškų ir tikrų akimirkų įamžinimui, kurios pasakoja tikrą ir nuoširdžią vestuvių dienos istoriją.
Apibendrinant galima pasakyti, kad vestuvių fotografas introvertas gali įnešti unikalių savybių ir įgūdžių į Jūsų vestuvių fotografavimo patirtį, todėl Jūsų ypatingos dienos prisiminimai bus suasmeninti, neįkyrūs ir kūrybiškai žavintys.
Kodėl verta rinktis introvertą vestuvių fotografą? Vestuvių fotografė, Jurgita Lukos,

Nuotraukos autorius: Diana Zak Photography

O jei ieškote vestuvių fotografo Kaune, ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.
Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.