fbpx

FINE ART dokumentinė VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Šiuo metu yra daugybė vestuvių fotografavimo stilių ir kiekvienas fotografas jį įvardija vis kitaip. Sunku yra suprasti, kas yra kas, bei koks stilius Jums labiausiai tinka.

 

Lietuvoje dabar karaliauja mados (fashion)/skirtas spaudai (editorial)/tobulai romantiškas (glamour) stilius. Taip pat yra ir klasikinių, boho, dramatiškų/tamsių/niūrių bei reportažinių/dokumentinių stilių vestuvių fotografų.

 

Dažnai manęs klientai klausia, o kokį fotografavimo stilių aš atstovauju? Taigi, atsakau. Mano stilius – Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija. Nors pažodinis vertimas reiškia “puikų meną”, tačiau norėčiau leistis gilyn ir trumpai nusakyti būtent šio stiliaus charakterį.

 

Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija

 

Mano nuotraukas dažnas apibūdina kaip natūralias, šviesias, šiltas, švelnias, nuoširdžias, tikras, su puikiomis emocijomis bei išskirtiniu dėmesiu detalėms bei dekorui. Visiškai teisingai! Taip ir yra. Šio stiliaus nuotraukos yra būtent tokios! Fotografuodama aš tampu stebėtoja, fiksuojanti mažus ir didelius momentus, tokiu būdu įamžindama Jūsų tikrąsias nuotaikas: tikras, nesuvaidintas ir ypač natūralias. Svarbiausia čia tampa ne išorinė išvaizda ar aukštoji mada, o gilus ir tvirtas ryšys. Tarp jaunųjų. Jų santykio su artimaisiais ir draugais.

 

Fine art dokumentinė vestuvių fotografija susideda iš keleto stilių: dokumentikos/reportažo, portretinės fotografijos ir Fine Art/Editorial. Apie šias dedamąsias toliau.

 

Dokumentika/reportažas

 

Kaip ir daugeliui žmonių, man nepatinka pozuoti, kai mane fotografuoja. Dėl to esu linkusi fotografuoti žmones be jokio spaudimo ar prievartos. Tampu tarsi pasakotoja, kuri vėliau po visos vestuvių dienos gali pasekti Jums pasaką ir papasakoti unikalią Jūsų dienos istoriją. Jums apie Jus pačius! O šią pasaką dar vėliau, ne neabejoju, Jūs sutalpinsite į vestuvių albumą, visą gyvenimą branginsite kol vieną dieną perleisite savo vaikams. Kaip į tą pačią upę du kartus neįbrisi, taip ir tų pačių emocijų dukart nepatirsi. Besiveržiančios emocijos – geriausi Jūsų vidinės laimės indikatoriai. Jos visad šviežios, momentinės ir gyvos. Įpareigojančios kiekvieną jų įamžinti!

 

Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,
Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,

 

Portretinė

 

Tai jūsų portretai, portretai su tėvais, su broliais ir seserimis bei seneliais.

 

Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,

Fine Art/ Editorial

 

Ją galima iškart atskirti. Nuotraukos visad šiltos, gyvos, sklidinos nesuvaidintų jausmų. Nuotraukoje visas dėmesys skiriamas porai, kai tuo tarpu fonas aplink ją yra išplaukęs. Fotografuojama natūralioje dienos šviesoje vidutinio formato juosta (spalvota arba nespalvota), todėl dažnai netgi matoma juostos faktūra (dar kitaip, grūdėtumas). Judesys tokiose nuotraukose yra natūralus. Tokį nuotraukų stilių galima išgauti ir fotografuojant skaitmenine fotokamera.

 

Dar vienas dalykas, kuo šis stilius ypatingastai dėmesys detalėms. Visad svarbu tai, kaip atrodė Jūsų suknelė, bateliai, vestuvių pakvietimai, žiedai ir t.t. Taip pat labai svarbu užfiksuoti ir šventės vietos dekorą. Juk Jūs į tai daug investavote, rinkotės gėles, staltiesių spalvą, servetėlių atspalvius, turėjote savo viziją, kurią įgyvendinti patikėjote floristui ar dekoratoriui. Gėlės nuvysta, bet jų atvaizdas visad šviežias lieka nuotraukose.

 

Šie fotografavimo stiliai apsijungia ir tokiu būdu papildo Fine Art dokumentinę fotografiją. Taigi šis stilius leidžia man fotografuoti visokio formato vestuves, įvairiose vietose bei šalyse. Jis yra tiek universalus, tiek ir labai unikalus. Dėl to esu be galo laiminga.

 

Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,

Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photographyFine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,Fine Art dokumentinė vestuvių fotografija, Jurgita Lukos photography, vestuvių fotografe,
 

Jei ieškote Fine Art dokumentinės vestuvių fotografės  Jūsų vestuvėms Lietuvoje, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.

 

Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves. Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.