fbpx

TOP 5 patarimai renkantis VESTUVIŲ FOTOGRAFĄ

Vestuvių planavimas gali būti ne tik malonus, bet ir stresą keliantis įvykis. Teks priimti kur kas daugiau svarbių sprendimų nei įsivaizdavote. Šiuolaikiniams jaunavedžiams lengva pasimesti daugybės pasiūlymų sraute. Kartais netgi spaudimas iš aplinkinių gali tapti nebepakeliamas.

 

Tačiau norėčiau bent šiek tiek palengvinti Jūsų naštą ir pažerti keletą patarimų, kaip tinkamai išsirinkti vestuvių fotografą.

 

Atminkite, jog vestuvių diena labai greitai prabėgs. Maistas ir gėrimai bus suvartoti, po kurio laiko nuvys ir Jūsų šventės puošmena – vestuvinės puokštės. Galėsite džiaugtis tik vienas kitu, vestuviniais žiedais, prisiminimais nuotraukose bei video medžiaga. Jūs žiūrėsite į šias nuotraukas ir prisiminsite savo laimės būseną visą likusį gyvenimą. Todėl šio vestuvių paslaugų teikėjo pasirinkimas – labai atsakingas ir svarbus sprendimas.

 

Taigi norėdama palengvinti fotografo paieškas, pateikiu penkis patarimus, kurie, tikiu, padės pasirinkti teisingai.

 

Top 5 patarimai renkantis vestuvių fotografą, Jurgita Lukos Photography

 

1. Ar vestuvių fotografas atitinka Jūsų biudžetą?

Pirmiausia, Jūs turite apsitarti dėl biudžeto, skiriamo vestuvių fotografijoms. Daugelis vestuvių planuotojų pataria skirti 10-15% viso vestuvių biudžeto. Žinodami tikslią sumą, galėsite užtikrintai susisiekti su Jums patinkančiu fotografu, būdami tikri, jog įpirksite fotografo paslaugas. Lietuvoje vestuvių fotografų kainos už 8 valandų darbą svyruoja nuo 800 iki 2800 EUR.

 

2. Koks Jūsų stilius?

Šviesus ir lengvas? Tamsus ir niūrus? Glamūrinis ir mados? Yra tiek daug ir skirtingų vestuvių fotografavimo stilių! Aš Jums patarčiau panaršyti internete, Pinterest’e, Instagram’e. Pažiūrėkite, kas Jums labiausiai patinka nuotraukose – stilius, emocija, spalvos, kompozicija ir t.t. Kai tiksliai žinote, ko trokštate, pasirinkimai tampa lengvesni. Būtinai apsilankykite Jums patinkančio vestuvių fotografo puslapyje (ne Facebook’e ar Instagram’e), bet būtent puslapyje. Ir pažiūrėkite, ar Jūsų vizija bei stilius sutampa.

 

3. Peržiūrėkite pilnas galerijas

Kiekvienas fotografas savo puslapyje bei portfolio rodo tik pačias geriausias nuotraukas. Iš jų galite susidaryti nuomonę apie fotografo stilių bei justify. Paprašykite fotografo peržiūrėti bent kelias pilnas galerijas. Bet turėkite galvoje, kad dėl dabartinio asmens duomenų apsaugos įstatymo, fotografas gali nesutikti to daryti. Tokiu atveju peržiūrėkite kiek įmanoma daugiau fotografo tinklaraščio įrašų. Juose pamatysite visos dienos istoriją. Įvertinkite, ar fotografas vienodai gerai fotografuoja skirtingomis apšvietimo sąlygomis? Ar fotografas gerai fotografuoja vakarinę vestuvių dalį, kai jau tamsu? Atkreipkite dėmesį į vestuvių dienos nuoseklų pasakojimą bei emocijų įamžinimą. Ar tinklaraščio įrašuose rodoma tik jaunųjų fotosesija? Ar ir pasiruošimas, ceremonija, sveikinimai bei vakarinė dalis?

 

4. Ar Jums jis patinka?

Kai tik susisieksite su fotografu, būtinai susitikite pokalbiui, gyvai ar video skambučio pagalba. Tik tada sužinosite, ar Jums jis patinka kaip asmenybė. Taip pat fotografą galite pažinti ir iš Facebook’o bei Instagram’o istorijų (jei dalinasi ne tik savo darbo, bet ir asmeninio gyvenimo akimirkomis). Pagalvokite, juk Jūsų vestuvių fotografas bus šalia Jūsų visą dieną! Galbūt net ilgiau nei Jūsų sužadėtinis! Tai labai daug laiko praleisto kartu! Taigi, turite būti užtikrinta, kad galite jaustis savimi.

 

 5. Ar jie siūlo tai, ko Jums reikia?

Ar Jūs labai apsidžiaugsite gaudami vestuvių albumą? O gal Jums reikia tik skaitmeninių nuotraukų? Kiekviena pora skirtinga. Pasirinkite, kas Jums dviems yra svarbiausia ir paklauskite, ar vestuvių fotografas gali tai užtikrinti. Galutiniai produktai tokie kaip spausdintos nuotraukos, galerija internete Jums ir Jūsų artimiesiems, albumai, USB laikmenos yra tik keletas iš siūlomų pasirinkimų.

 

Kai Jūs pradėsite dairytis vestuvių fotografo ar vestuvių fotografės, tikiuosi šie patarimai Jums gelbės ir galiausiai priimsite patį geriausią sprendimą.

 

Jei Jūs turite kokių nors klausimų, nedvejokite ir susisiekite su manimi. Mielai Jums padėsiu, papasakosiu apie savo fotografavimo procesą, pasidalinsiu patarimais.

 

Štai kelios nuorodos į vestuves, kad galėtumėte suprasti, ar mes žiūrime viena kryptimi ir mano stilistika atitinka Jūsų lūkesčius.

 

Erika ir Are vestuvės Monte Pacis
Eglės ir Mariaus vestuvės Kauno Vytauto didžiojo bažnyčioje.
Dovilės ir Vytauto, elegantiškos vestuvės Kaune.
Kristinos ir Algirdo elegantiškos vestuvės Monte Pacis
Karinos ir Julijaus vestuvės Oginskių rūmuose
Martos ir Trygve miesto vestuvės Dia restorane, Kaune

 

Linkiu lengvo planavimo proceso!

 

SUSISIEKIME

 

Jei ieškote Fine Art dokumentinės vestuvių fotografės  Jūsų vestuvėms Lietuvoje, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.

Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves. Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.