fbpx

KODĖL SVARBI vestuvinė spauda nuotakos PASIRUOŠIMO METU?

Taigi, kodėl svarbi vestuvinė spauda nuotakos pasiruošimo metu?
 
Vestuvių rytą atvykusi pas jaunąją fotografuoti nuotakos pasiruošimo, visų pirmiausia nufotografuoju visas svarbiausias detales, taip netrukdau vizažistės darbo, arba nuotaka gali ramiai atsigerti arbatos ar šampano. Keletą dienų prieš vestuvių datą būnu jau parašiusi nuotakai, kad man atvykus būtų viskas paruošta ir sudėta vienoje vietoje. Paprašau, kad turėtų ne tik gėles, suknelę, batelius, kvepalus, keliaraištį, papuošalus, bet ir vestuvinę spaudą. Ji puikiai papildo nuotakos vestuvių pasiruošimo detales.
 
Vestuvinė spauda yra labai svarbi vestuvių stiliaus sudedamoji dalis. Ji informuoja jūsų svečius net tik kada ir kur bus jūsų vestuvės, bet ir kokia šventė jų laukia. Ar tai bus jauki, rustic stiliaus šventė, jūsų senelių sodyboje, ar prabangi, black tie, puota dideliame dvare, o gal tai bus trumpa, urban stiliaus vestuvinė popietė miesto restorane ar kavinėje?
 
Kaip jau minėjau, visada prašau nuotakos pasiimti vestuvių kvietimo komplektą (kvietimą, rsvp – atsakymo kortelę, vokus) ir kitą vestuvinę spaudą, viską ką sukūrėte kartu su dizainere jūsų vestuvių dienai. Visa ši spauda turėtų būti švari, nesuglamžyta ir nenutrinta. Jei jų neturite, nieko tokio, svarbiausias yra vestuvių kvietimas. Ypač jei jis išskirtinis, ilgai derintas su dizainere ir puikiai atspindi jūsų vestuvių dieną.
 
Rekomenduočiau kai užsakinėjate pakvietimus, užsakytumėte dar kelis papildomai. Jūs taip pat galite atsiųsti pakvietimą vestuvių fotografui. Tai būtų idealiausia, nes tikrai fotografas neužmirš jo atsivežti su savimi. Jei kvietimo nebeturite, paklauskite tėvų, draugų gal jie dar turi ir galėtų perduoti. Jei išėjo taip, kad nesate labai patenkinta savo vestuvine spauda, ar galvojate, kad kvietimas nėra išskirtinis, tai ne bėda. Aš surasiu būdą kaip jį nufotografuoti, įkomponuoti į nuotakos pasiruošimo detales,  kad jums jis patiktų.
 
Taigi, mielos nuotakos, nepamirškite vestuvių spaudos, nuotakos pasiruošimo metu.

 
Kodėl svarbi vestuvinė spauda nuotakos pasiruošimo metu? Vestuviu fotografe Jurgita Lukos PhotographyKodėl svarbi vestuvinė spauda nuotakos pasiruošimo metu? Vestuviu fotografe Jurgita Lukos PhotographyKodėl svarbi vestuvinė spauda nuotakos pasiruošimo metu? Vestuviu fotografe Jurgita Lukos PhotographyKodėl svarbi vestuvinė spauda nuotakos pasiruošimo metu? Vestuviu fotografe Jurgita Lukos Photography