fbpx

GINTARĖ + DONATAS | Elegantiškos vestuvės ŠIAULIUOSE | Wedding in Šiauliai

Gintarės ir Donato elegantiškos vestuvės Šiauliuose įvyko populiariausią šių metų dieną. Tai buvo įsimintina, šventė su vintažo elementais. Pasirinktos sezoninės gėlės – jurginai, prigesinta rožinė bei balta spalvos bei žalvario detalės. Į bažnyčią važiavo dėdės (ilgamečio lenktyninko-šturmano) atrestauruota senovine Volga.

 

Gintarė – švenli, jautri, moteriška, nuoširdi, rūpestinga ir ištikima, mėgstanti laikytis taisyklių. Donatas – racionalaus mąstymo, nebijantis iššūkių, bet visuomet paskaičiuojantis riziką. Labai vertina draugus, artimuosius ir ištęsėtą žodį. Abu mėgsta tingėti! Bet taip pat daug vaikščioti ir keliauti ( kol kas yra aplankę beveik 20 šalių). Kartu – daugiau nei 8-is metus. Juos vienija sarkastiškas humoro jausmas. Jaunieji yra iš to paties miesto, rajono, tos pačios mokyklos, tos pačios laidos. Bet kol gyveno ir mokėsi Šiauliuose, niekad nesusitiko. Jaunikis išvyko studijuoti Švedijoje, jaunoji liko studijuoti Šiauliuose. Taip nutiko, kad trečiame kurse Gintarė pasirinko Erasmus studijas tame pačiame universitete, kur mokėsi Donatas – ten ir susipažino. Paskutinius daugiau nei šešerius metus gyvena emigracijoje, tad ši šventė – ilgai laukta galimybė pagaliau į vieną nedidelę gražią šventę suburti draugus ir artimuosius. Pasidžiaugti kartu su jais. Tam nesutrukdė net Covid-19.

 

Pasirodo, jaunuosius jau buvau sutikusi. Jie dalyvavo Aistės ir Laimono vestuvėse, prieš trejetą metų. Ir kaip buvo smagu man pamatyti, kad mano buvę jaunieji, dabar buvo Gintarės ir Donato vestuvių liudininkais!

 

Su jaunausiais susitarėme daugiau laiko skirti jaunųjų fotosesijai. Tai ją paskirstėm į dvi dalis. Pirmoji vyko muziejaus teritorijoje. Čia įvyko jaunųjų pirmasis pasimatymas (first look). Diena pasitaikė ypatingai karšta, todėl šešėliai mums padėjo nesuprakaituoti prieš ceremoniją. Antroji trumpesnė vyko Kurtuvėnų dvare. Idealiai tinkanti stotelė prieš vykstant į šventės vietą.

 

Tai buvo išties nuostabi šventė!

 

Ačiū! Gintare ir Donatai, už nepakartojamą bei įsimintiną šventę, už jūsų atsipalaidavimą, už jūsų nepakartojamą nuotaiką bei šypsenas.
Ačiū, už nuoširdų atsiliepimą:

” Profesionalu ir patikima nuo a iki z! Nors nuo pat pradžių buvome užtikrinti savo pasirinkimu, Jurgitos komunikacija, darbo eiga ir galutiniai rezultatai vis tiek su kaupu pranoko lūkesčius. Nuotraukos natūralios, jausmingos, nuoširdžios ir spinduliuojančios šilumą. Labai džiaugiamės pasirinkę Jurgitą įamžinti nepakartojamas mūsų šventės akimirkas – AČIŪ!„

 

Taip pat, ačiū kolegoms prisidėjusiems prie šios šventės:

 

Nuotakos suknelė – Made with love bridal
Nuotakos makiažas – Ernesta Stumbrienė
Nuotakos šukuosena – Madam Fufu
Nuotakos puokštė – Karališkos gėlės
Vestuvių ceremonija – Šiaulių šv. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčia
Vestuvių koordinatorė – Živilė – Noriu ženytis

 

Vestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės Šiauliuose, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija

 

Jei ieškote vestuvių fotografo Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.

 

Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.