fbpx

KARINA + JULIJUS | Vestuvės OGINSKIŲ RŪMUOSE, Plungėje | Wedding in The Mansion of Duke Oginskis in Plungė

Karinos ir Julijaus vestuvės Oginskių rūmuose, Plungėje įvyko rugpjūčio pradžioje. Tai buvo jauki, kukli graži šventė, apipinta XIX amžiumi bei dalelyte laisvo, jaunatviško stiliaus. Iš ties netradicinė, tačiau skoninga ir nuostabi diena.

 

Abu jaunieji mėgsta keliauti, juokauti bei pasivaikščioti kartu. Išvydus vienas kitą atsiranda šypsena ir tebespindi akys. Susipažino jie vestuvėse, daug jose šoko, ir tik po penkerių metų vėl susitikus tapo pora.

 

Su jaunaisiais susipažinau dar pernai metais, Renatos ir Dano vestuvėse. Ir kas kart vis džiaugiuosi, kai vestuvių svečiai dalyvaujantys vestuvėse, kurias fotografuoju, nusprendžia pasirinkti mane jų vestuvėms. Juk jie mato kaip dirbu, o vėliau, jaunieji pasidalina ir vestuvių nuotraukomis.

 

Jaunųjų pasiruošimas ir pati šventė vyko tėvų namuose. O santuokos ceremonija vyko Oginskių rūmuose, Plungėje. Ji buvo pasirinkta dėl išties puikios bei gražios vietos ir jauniesiems nereikėjo toli važiuoti.

 

Šiuose neorenesanso stiliaus rūmuose fotografavau pirmą kartą. Rūmai visai nesenai restauruoti. Juos supa vienas didžiausių mišraus stiliaus parkų Lietuvoje. Tai apie vietą kur vyks jaunųjų fotosesija net nebereikėjo galvoti. Užtrukome ne pilną valandą ir išskubėjome pas svečius. Juk nemandagu jų versti laukti. Parvykę namo, ir jaunajai persirengus patogesne suknele, visi mėgavosi artimųjų bei draugų kompanija, bei čia pat gaminamai grilio patiekalais.

 

Tai buvo jų šventė!

 

Ačiū, Karina ir Julijau, už nepakartojamą bei įsimintiną šventę, už jūsų atsipalaidavimą, už jūsų nepakartojamą nuotaiką bei šypsenas.

 

Taip pat, ačiū kolegoms prisidėjusiems prie šios šventės:

 

Nuotakos suknelė – Baltos suknelės namai
Jaunikio kostiumas – Suitsupply
Ceremonijos ir fotosesijos vieta – Oginskių rūmai

 

vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvės Oginskių rūmuose, vestuves Plungėje, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija,

 

Jei ieškote vestuvių fotografo Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.

 

Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.