fbpx

Gerda + Paulius | Vestuvės rudenį Babtyno – Žemaitkiemio dvare | Autumn wedding in Babtynas – Žemaitkiemis manor

Gerdos ir Pauliaus vestuvės rudenį Babtyno-Žemaitkiemio dvare įvyko spalį. Tai buvo elegantiška ir labai intymi šventė, kurioje vyravo rudens spalvos – geltona ir bordo bei rudens gėlės – jurginai.

 

Su pora susipažianu prieš metus, Renatos ir Dano vestuvėse kurios taip pat vyko Babtyno-Žemaitkiemio dvare, jose Gerdai buvo įteikta nuotakos puokštė. Nors pora jau 15 metų kartu, vestuves surengė tik dabar. Aš visad patariu savo poroms, kurios tuokiasi ir jau turi vaikų – nepalikit jų nuošaly, juk tai ir jiems svarbi diena. Juk nuostabu matyti iš arti, kaip tėveliai planuoja, ruošiasi. Tai jiems įstrigs ilgam. O jei dar padės tėveliui ar mamytei apsirengti – jausies išties ypatingai!

 

Pasiruošimas vyko dvare, po jaunųjų pirmojo pasimatymo ir trumpos šeimos fotosesijos, išvykom į bažnyčią. Žeimių bažnyčioje jau lankiausi antrą kartą ir žinojau, kad nors ji tamsoka, bet kunigas išties supratingas ir labai malonus. Buvo gera joje vėl fotografuoti. Po ceremonijos grįždami atgalios į šventės vietą, pakeliui stabtelėjome saulėgrąžų lauke. Nors lietus jau pradėjo lynoti, bet kaip nenusifotografuoti saulėgrąžų lauke spalio mėnesį? Jaunųjų stengiuosi nekantinti ir jaunųjų fotosesijos trunka iki valandos, tiek ir užtrukom dvaro teritorijoje. Ir to pilnai užtenka. Juk vestuvėse svarbiausia būti  apsuptais mylimų ir besišypsančių žmonių, daug juoko ir geriausiais atsiminimais, tiek atmintyje, tiek nuotraukose.

 

AČIŪ!! Gerda ir Pauliau, už puikų laiką, už pakilią nuotaiką ir buvimą savimi.

 

Ačiū, už nuoširdų atsiliepimą:

Tariu nuoširdų AČIŪ Jums, už įamžintas akimirkas! Jūs – vienas geriausių mūsų pasirinkimų! Viskas apgalvota nuo A iki Ž…Rekomenduoju rinktis šią nuostabią fotografę svarbioms akimirkoms sustabdyti! Iki kitų kartų! 

Taip pat dėkoju ir visiems vestuvių tiekėjams prisidėjusiems prie šios šventės.

Nuotakos makiažas – Laura Naseckienė 
Nuotakos šukuosena – Laura Naseckienė 
Nuotakos suknelė – Innocentia Divina iš salono Mon Cheri
Pasiruošimas – Babtyno-Žemaitkiemio dvaras
Santuokos ceremonija – Žeimių Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčia
Šventės vieta – Babtyno-Žemaitkiemio dvaras
Vestuvių planavimas – Inga Šmigelskienė – Kvepia vestuvėm
Vestuvių floristika, dekoras – Kvepia šventėmis
Kvietimai, spauda – Kvepia vestuvėm
Vestuvių vedėjas – Arnas Švilpauskas
Tortas ir saldumynai – Le Serbentas

Vestuvės rudenį Babtyno – Žemaitkiemio dvare, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės rudenį Babtyno – Žemaitkiemio dvare, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės rudenį Babtyno – Žemaitkiemio dvare, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografijaVestuvės rudenį Babtyno – Žemaitkiemio dvare, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Spindinčių šventčių studijaVestuvės rudenį Babtyno – Žemaitkiemio dvare, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Spindinčių šventčių studijaVestuvės rudenį Babtyno – Žemaitkiemio dvare, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Spindinčių šventčių studijaVestuvės rudenį Babtyno – Žemaitkiemio dvare, vestuviu fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija,

SUSISIEKIME

 

Jei ieškote vestuvių fotografo Kaune, ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi.
Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.

 

Užpildykite žemiau esančią formą ir atsakysiu jums per 24 valandas. (arba greičiau!)