fbpx

I AM PHOTOGRAPHER Festival & Contest 2017 konkursas | Rezultatai

Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiemet, jau 8-asis I Am Photographer Festival & Contest 2017 festivalis vyko Taline, Estijoje. Šiemet vėl pabandžiau jame sudalyvauti. Nusiunčiau 3 mėgstamiausias nuotraukas.

 

Į Taliną šiemet nevažiavau, nes iš dviejų dienų trukusio festivalio teliko tik viena. Pačios svarbiausios dienos, dėl kurios ir buvo verta važiuoti nebeliko. Tai diena, kai teisėjai gyvai komentuoja, kritikuoja ir vertina konkursines nuotraukas. Jų metu galima labai daug išmokti. Ištikrųjų labai baisu ir labai įdomu klausytis, kai žinomi pasaulio fotografai vertina nuotrauką. Pasako tokių dalykų, į kuriuos kartais net neatkreipdavau dėmesio.

 

Šiemet teisėjavo: Dennis Orchard; Isabelle Hesselberg ir Emmi-Sabina Forsberg nuostabios juosta fotografuojančios fotografės iš Švedijos, jų darbais žaviuosi jau senai; Salvatore Dimino pernai vykusio konkurso absoliutus nugalėtojas; Anna Roström ir daugybę apdovanojimų pelniusi fotografė iš Norvegijos – Frøydis Geithus.

 

 Šiemet dalyvavo 97 vestuvių fotografai iš 14 šalių. Iš viso buvo atsiųsta 400 nuotraukų. Fotografai varžėsi 4 kategorijose:
– Photo of the wedding couple (jaunikio ir jaunosios nuotrauka).
– Photo
 of the bride or the groom (tiktai jaunikis ar jaunoji)
– Reportage photo kategorijoje (vestuvių reportažo nuotrauka)
– Wedding detail kategorijoje (vestuvių detalės nuotrauka).

 

Na, o štai kaip sekėsi mano nuotraukoms.

 

Nuotrauka iš Renatos ir Valentino vestuvių, laimėjo 1st Runner Up, The Best Photograph of Wedding detail kategorijoje.

 

I Am Photographer Festival & Contest 2017, 1st Runner Up, The Best Photograph of Wedding detail , Apdovanojimas, Vestuviu fotografija, Jurgita Lukos Photography

 

Nuotrauka iš Lauros ir Mindaugo vestuvių užėmė 12 vietą, Reportage of the wedding kategorijoje.

 

 

Nuotrauka iš Justinos ir Guido vestuvių užėmė 20 vietą.