fbpx

Vestuvių albumas

Vestuvių albumas – tai galimybė išsaugoti nuotraukas ilgus šimtmečius. Šiuolaikinėms technologijoms sparčiai žengiant į priekį, darosi vis labiau sunku nuspėti, kas bus po dešimties ar dvidešimties metų, kaip laikas paveiks skaitmenines laikmenas, ar dar turėsime galimybę peržiūrėti nuotraukas? Sutikime, jog spausdintos nuotraukos kur kas pranašesnės už skaitmenines – jos kvepia ir atgyja popieriuje. Daug jausmingiau žiūrėti į albumą nei į kompiuterio ekraną. Nuostabu, kai nuotakos užsisakydamos mano vestuvių fotografavimo paslaugas, taip pat užsisako ir vestuvių albumą.

 

Ilgai ieškojau albumo gamintojų, kurie atitiktų manąjį fotografavimo stilių, aukštą spausdinimo kokybę ant fine art popieriaus bei tokius albumus rištų rankomis. Bendrame rezultate – kad albumą būtų malonu ne tik žiūrėti, bet ir liesti.

 

Fine art albumas, kurį siūlau savo jauniesiems, yra pagamintas rankomis, viršelis aptrauktas organine medvilne ir pristatomas kartu su saugojimo dėže, papildomu albumo apvalkalu bei baltomis pirštinėmis. Nuostabus popieriaus paviršius bei nepastebimas puslapių sujungimas. Spalvos nepasikeis ir neišbluks ilgus dešimtmečius. Prieš patekdamas į mano, o vėliau ir jūsų, rankas, kiekvienas albumo lapas yra patikrinamas gamintojų.

 

Mano siūlomų albumų dydžiai:
20 x 20 cm, 25 lapų t.y 50 puslapių albumo kaina 400 EUR
25 x 25 cm, 25 lapų t.y 50 puslapių albumo kaina 500 EUR

 

Spausdinkite savo nuotraukas. Išsaugokite prisiminimus. Vestuvių albume glūdi jūsų šeimos istorijos pradžia. Tegul jis būna popierinis!

 

vestuvių albumas, Jurgita LukosFine art vestuvių albumas

vestuvių albumasvestuvių albumas
 

Sumaketuotas vestuvių albumas: