fbpx

KAIP išsirinkti fotogenišką VESTUVINĘ SUKNELĘ?

Fotografavau daugybę vestuvių ir žinau, kas padeda vestuvinei suknelei išsiskirti nuotraukose. Tikrai įmanoma, jog suknelė Jums patiktų ir tiktų prie šventės vietos. Todėl nusprendžiau pasidalinti patarimais, kaip išsirinkti išties fotogenišką vestuvinę suknelę.

 

Tinkama suknelė tinkamam momentui

 

Visų pirmiausia, turite pasirinkti tinkamą suknelę tinkamai progai. Po sužadėtuvių nenuostabu, kad jau pradedate galvoti apie suknelės paieškas. Ir tai yra puiku! Ieškokite, matuokitės ir taip supraskite, kas Jums tinka ir patinka. Labai dažnai nuotakos nustemba, kad iš pirmo žvilgsnio nepatikusi suknelė, ją pasimatavus, atrodo nuostabiai. Tačiau neskubėkite pirkti suknelės kol nepatvirtinote savo vestuvių datos bei šventės vietos.

 

Norėdamos džiaugtis savo išvaizda vestuvių fotografijose, privalote suknelę rinktis pagal metų laiką. Be abejo, ji taip pat turi derėti prie Jūsų šventės stilistikos bei aplinkos. Pavyzdžiui, klasikinę ir prabangią vestuvinę suknelę vilkėsite, jei Jūsų vestuvės rudenį ar žiemą. Ją vilkėdama įspūdingiausiai atrodysite dvare arba prabangioje viloje. Todėl šios suknelės nieku gyvu nerekomenduoju vilkėti paplūdimyje.

 

Paplūdimio vestuvėms rinkitės suknelę iš kuo lengvesnio audinio, su kuria galėtumėte lengvai eiti smėliu. Nuotraukose puikiai atrodo vėjyje plazdančios suknelės. Šiltai vasaros vestuvių dienai Jūsų vestuvinė suknelė turėtų būti kuo lengvesnė.

 

Jei Jūsų santuokos ceremonija vyks bažnyčioje, venkite labai seksualių bei atvirų suknelių, nes kunigus tai labai glumina. Geriau tokias sukneles pasilikite vakarui. Vestuvinės suknelės medžiaga taip pat turi atspindėti ir šventės aplinką.

 

O kas liečia spalvas – nėra vienos taisyklės. Šampaninė ar dramblio kaulo, rožinė ar net juoda. Spalva visiškai nėra svarbi. Kur kas svarbiau, kad ji atspindėtų Jūsų asmeninį bei vestuvių stilių. Esu mačiusi ne vieną nuotaką, kurių suknelės labai įspūdingos, tačiau nuotaka, vilkėdama ją, jaučiasi labai nepatogiai, rūbas prieštarauja nuotakos prigimčiai ir t.t.

 

Kaip išsirinkti fotogenišką vestuvinę suknelę? Jurgita Lukos PhotographyKaip išsirinkti fotogenišką vestuvinę suknelę? Jurgita Lukos Photography

 

Sekite naujausias mados tendencijas

 

Niekas nepaneigs, kad renkantis vestuvinę suknelę yra didelė atsakomybė, nes norite išsirinkti būtent Jums ir Jūsų šventei tinkančią labiausiai. Dažniausiai nuotakos linkusios priimti saugius bei tradicinius sprendimus. Bet aš noriu Jus padrąsinti – pasitikėkite savo stiliaus jausmu bei atskleiskite savo asmenybę per suknelę. Juk nėra tik vieno būdo, kaip turi atrodyti nuotaka. Lietuvoje yra daug nuostabių dizainerių, kurie kiekvienais metais pristato po naują kolekciją, taip pat yra daug ir įvairių vestuvinių suknelių salonų, kurie siūlo užsienio dizainerių kūrinius. Įkvėpimo ieškokite žurnaluose tokiuose kaip BAZAAR Bride, Vogue Brides, Grace Ormonde wedding style ir kt.

 

Kaip išsirinkti fotogenišką vestuvinę suknelę? Jurgita Lukos Photography

 

Suknelė pagal figūros tipą

 

Paklausykite savo geriausios draugės, paklausykite stilistės, pasikvieskite į suknelės paieškas asmenį, kuriuo besąlygiškai pasitikite, kuris apžiūrės ir nufotografuos (jei dizaineris ar vestuvių salonas tam neprieštaraus) Jus iš visų pusių. Kai Jūs pirmąkart matuositės vestuvinę suknelę ir matysite save veidrodyje, Jus užplūs daugybę jausmų ir tai kliudys Jums nuspręsti tinkamai. Bet peržiūrėjus nuotraukas telefone, suvoksite, kaip atrodote iš tikrųjų. Ar suknelė pabrėžia privalumus ir paslepia nepageidaujamus trūkumus. Suprasite, ar Jums labiau patinka apnuoginta nugara, ar apnuoginti pečiai labiau nei manėte iš pradžių.

 

Kaip išsirinkti fotogenišką vestuvinę suknelę? Jurgita Lukos Photography

 

Pagalvokite apie nuometą

 

Yra daug ir įvairių nuomonių apie nuometus bei plaukų aksesuarus. Tačiau, jei Jums svarbios įspūdingos nuotraukos – rinkitės nuometą. Teikite pirmenybę pasipūtusio tiulio nuometui, kuris būtų ilgas, dramatiškas ir suteiktų įspūdžio efektą. Nuometų būna įvairių nuo paprasto tiulio iki perlais, kristalais ir karoliukais siuvinėtų, puoštų aplikacijomis bei gipiūro krašteliais. Jei galvojate, kad gali būti nepatogu, pasipuoškite juo ceremonijos bei fotosesijos metu, o vėliau pakeiskite nuometą kitu papuošalu. Juk tai ilgaamžis nuotakos simbolis. Prisiminkite praeities įžymiausias nuotakas, beveik visos turėjo įspūdingus nuometus.

 

Kaip išsirinkti fotogenišką vestuvinę suknelę? Jurgita Lukos PhotographyKaip išsirinkti fotogenišką vestuvinę suknelę? Jurgita Lukos Photography

 

Dizaineriai bei vestuvinių suknelių salonai verti jūsų dėmesio:

 

Uta
Airida Skrick
Jurgita Bridal
Juozas Statkevičius
MAS 924
MK Drama Queen
Ramunė Piekautaitė
Robert Kalinkin
Vamp
Silė

 

DIVA – vestuvių mados studija
D’dress
Ivory

 

Kaip išsirinkti fotogenišką vestuvinę suknelę? Jurgita Lukos Photography