fbpx

Povestuvinė fotosesija ir įžadų ceremonija Italijoje | Post wedding and vow ceremony photoshoot in Italy

Kelionės tikslas – vestuvių fotosesija Italijoje. Vestuvės turėjo vykti gegužės mėnesį Kretos saloje, kelionė būtų trukusi 4 dienas, buvo viskas rezervuota ir užsakyta: skrydžiai, viešbučiai, dekoratorė, ir t.t. Bet prasidėjusi pandemija, vestuves nukėlė į rugpjūčio pabaigą. Planuotoja su visais susitarė ir viską perkėlė. Vasarą situacija buvo jau daug geresnė, buvo vėl galima keliauti.

 

Prasidėjus rugpjūčiui, buvome vis dar ramūs, bet jau mėnesio vidury, iš kelionių agentūros gavome neraminančias naujienas. Graikijoje situacija prastėja, gali būti, kad skrydžiai bus atšaukti. Taip ir nutiko. Taigi, jaunųjų vestuvės Kretoje su artimaisiais nuplaukė. Jaunieji dabar turėjo du pasirinkimus: arba nuleisti rankas arba sutikti su kelionių agentūros pasiūlymu – savaitės kelionė į Italiją, tarp lietuvių mažai populiarų Kalabrijos regioną. Jaunieji pasirinko antrąjį variantą. Iš būrio svečių liko tik jaunieji, planuotoja, aš bei videografas. Tačiau, sužinojus, kad grįžus iš po kelionės, reikės 14 dienų karantinuotis – videografas pasitraukė iš šios avantiūros. Aš peržiūrėjus kalendorių – sutikau. Planuotoja Greta iš Tender Ones, vėl viską iš naujo suplanavo. Greta – laisvai kalba itališkai, mūsų išsigelbėjimas, patarėja, vertėja visos kelionės metu. Be jos italų kalbos žinojimo, mes būtume pražuvę, anglų kalba neišgelbėtų mūsų.

 

Taip rugpjūčio pabaigoje, tuščiu lėktuvu, aš, planuotoja bei jaunieji išskridome savaitei į Kalabriją, Italiją. Jau sėdėdami lėktuve žinojome, kad mūsų atgaliniai bilietai yra atšaukti. Išskridome paskutiniu reisu į Italiją. Kaip grįšime atgalios, sugalvojome savaitės bėgyje.

 

Įspūdžius iš mūsų kelionės galite pasiskaityti mano blogo įraše, taip pat apie tai rašė žurnalas VESTUVĖS.lt, žiemos numeryje.

 

Jau planuodami kelionę ir vestuvių fotosesiją, žinojome, kad bus ir povestuvinė fotosesija Italijoje. Tai buvo mano dovana jauniesiems. Juk taip gera fotografuoti lietuvių akiai neįprastas vietas, jaunųjų fotogeniškumą ir norą fotografuotis. Tam tikslui paskyrėme dieną prieš vestuvinę fotosesiją.

 

Povestuvinė fotosesija Italijoje, įvyko Scilla miestelyje, mūsų antrąją kelionės dieną. Ryte susiruošus, pasirinkus rūbus išvykome.

 

Pirmoji fotosesijos dalis vyko alyvmedžių sode, kurią radome važiuodami link Scillos.

 

Povestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender OnesPovestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender OnesPovestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

Atvykus į Scillą, nuotaka Eglė apsivilko prabangią Max Maros suknelę, kuri taip tiko prie supančios aplinkos. Išvaikštinėjome visą senamiestį!

 

Povestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

 

Vakarėjant nuvykome į apžvalgos aikštelę. Ji populiari tarp Italijos jaunųjų, nes iš jos atsiveria nuostabi miestelio panorama. Čia, planuotoja Greta, pravedė jaunųjų įžadų ceremoniją.

 

Povestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender OnesPovestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender OnesPovestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender OnesPovestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

 

Po įžadų ceremonijos, vakarą užbaigėme vakarieniaudami restorane su nuostabiu vaizdu.

 

Povestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

 

Šeštąją kelionės dieną mes vykome į Tropea miestą. Ji atsiveria į Tirėnų jūrą, iš tikrųjų yra viena iš labiausiai užburiančių vietų Kalabrijos pakrantėje. Tokioje nuostabioje vietoje, neištvėriau ir vėl fotografavau Eglę ir Regimantą.

 

Povestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

Povestuvinė fotosesija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones