fbpx

VESTUVIŲ fotosesija ITALIJOJE | Editorial wedding photoshoot in Italy

Kelionės tikslas – vestuvės užsienyje, o tiksliau – vestuvių fotosesija Italijoje.

 

Vestuvės turėjo vykti gegužės mėnesį Kretos saloje, kelionė būtų trukusi 4 dienas, buvo viskas rezervuota ir užsakyta: skrydžiai, viešbučiai, dekoratorė, ir t.t. Bet prasidėjusi pandemija, vestuves nukėlė į rugpjūčio pabaigą. Planuotoja su visais susitarė ir viską perkėlė. Vasarą situacija buvo jau daug geresnė, buvo vėl galima keliauti.

 

Prasidėjus rugpjūčiui, buvome vis dar ramūs, bet jau mėnesio vidury, iš kelionių agentūros gavome neraminančias naujienas. Graikijoje situacija prastėja, gali būti, kad skrydžiai bus atšaukti. Taip ir nutiko. Taigi, jaunųjų vestuvės Kretoje su artimaisiais nuplaukė. Jaunieji dabar turėjo du pasirinkimus: arba nuleisti rankas arba sutikti su kelionių agentūros pasiūlymu – savaitės kelionė į Italiją, tarp lietuvių mažai populiarų Kalabrijos regioną. Jaunieji pasirinko antrąjį variantą. Iš būrio svečių liko tik jaunieji, planuotoja, aš bei videografas. Tačiau, sužinojus, kad grįžus iš po kelionės, reikės 14 dienų karantinuotis – videografas pasitraukė iš šios avantiūros. Aš peržiūrėjus kalendorių – sutikau. Planuotoja Greta iš Tender Ones, vėl viską iš naujo suplanavo. Greta – laisvai kalba itališkai, mūsų išsigelbėjimas, patarėja, vertėja visos kelionės metu. Be jos italų kalbos žinojimo, mes būtume pražuvę, anglų kalba neišgelbėtų mūsų.

 

Taip rugpjūčio pabaigoje, tuščiu lėktuvu, aš, planuotoja bei jaunieji išskridome savaitei į Kalabriją, Italiją. Jau sėdėdami lėktuve žinojome, kad mūsų atgaliniai bilietai yra atšaukti. Išskridome paskutiniu reisu į Italiją. Kaip grįšime atgalios, sugalvojome savaitės bėgyje.

 

Įspūdžius iš mūsų kelionės galite pasiskaityti mano blogo įraše, taip pat apie tai rašė žurnalas VESTUVĖS.lt, žiemos numeryje.

 

Antrąją kelionės dieną paskyrėme povestuvinei fotosesijai ir įžadų ceremonijai. Tai buvo mano dovana jauniesiems. Juk taip gera fotografuoti lietuvių akiai neįprastas vietas, jaunųjų fotogeniškumą ir norą fotografuotis.

 

O trečią kelionės dieną ir įvyko vestuvių fotosesija Italijoje.

 

Pasiruošimas prasidėjo jaunųjų viešbučio kambaryje. Čia atvyko vizažistė, kuri pasirūpino ir nuotakos plaukais. Visiems susiruošus mūsų laukė 1,5 val. kelionė į fotosesijos vietą – Villa Caristo. Pakeliui stabtelėjo ir pasiėmėme nuotakos puokštę. Vila –  viena iš nuostabiausių Kalabrijos regione.

 

Pasak legendos, Caristo šeimos nuosavybė, buvo pastatyta ant romėnų vilos. Ši nuostabi vila ir supantis parkas primena Vezuvijaus vilas savo stiliumi, dekoratyviniu turtu ir elegancija. Bėgant metams, ji patyrė rimtą ir nepataisomą grobstymą: manoma, kad apie šimtas marmurinių statulų buvo pavogta, kad puoštų kaimynystėje esančias kilmingas vilas.

 

Apžvalgos aikštelės apačioje suprojektuotas nuostabus delfinų fontanas. Vilos fasade, kurį sudaro įspūdingas dviejų aukštų pastatas, įrengti „žnypliniai“ laiptai. Laiptų papėdės centre yra marmurinis kūrinys, vaizduojantis operos Tankredžio ir Klorindos dvikovą. Dėl savo grožio ir unikalumo vila buvo įamžinta filatelijos serijoje „Le ville D’Italia“, kurią 1984 m. išleido Italijos paštas.

 

Vilos teritorijoje fotografavomės iki vėlumos, o išvykstant buvome apdovanoti šeimininko atminimo dovanėlėmis!!

 

Dėkoju, iš visos širdies, Eglei ir Regimantui, už pasitikėjimą, už šypsenas ir ryžtą keliauti. Dėkoju, visiems prisidėjusiems prie šios fotosesijos.
Grazie! Senza di te, questo servizio fotografico non sarebbe così impressionante!

 

Vestuvių fotosesija Italijoje suplanavo – Tender Ones

Nuotakos suknelė – Vamp mados namai

Nuotakos vizažistė ir plaukų stilistė – Patrizia Michienzi

Nuotakos puokštė – Silvia Rubino

Fotosesijos vieta – Villa Caristo

 

Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Villa CaristoVestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Villa CaristoVestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Villa CaristoVestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Villa CaristoVestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal,Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Villa CaristoVestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Villa CaristoVestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Villa Caristo

Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal,Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Villa CaristoVestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Villa CaristoVestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Vamp Bridal, Vestuvių fotosesija Italijoje, Fine art dokumentinė vestuvių fotografė, Jurgita Lukos photography, Tender Ones, Villa Caristo

 

Jei ieškote vestuvių fotografo užsienyje – susisiekite su manimi.

 

Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.