fbpx

KARANTINO IŠŠŪKIAI: įžadų ceremonija ITALIJOJE

Rugpjūčio pabaigoje, tuščiu lėktuvu, aš, planuotoja bei jaunieji išskridome savaitei į Kalabriją, Italiją. Įspūdžius iš mūsų kelionės publikavo žurnalas VESTUVĖS.lt, žiemos numeryje. Kviečiu paskaityti.

 

Jaunieji – Eglė ir Regimantas, kurių vestuves fotografavau kelios dienos prieš išskrendant.
Vestuvių planuotoja – Greta iš Tender Ones

 

Lietuviai Eglė ir Regimantas yra viena iš tų retų porų, kurių istorija įrodo, jog tikrai meilei kliūčių nėra… Nenorėdami atsisakyti svajonės susituokti užsienyje, sužadėtiniai nusprendė įveikti pasaulinio karantino iššūkius ir misiją “keliauti neįmanoma” paversti įmanoma. Dėl juos lydėjusios komandos – vestuvių užsienyje “Tender Ones” organizatorės Gretos Prikockaitės ir žinomos vestuvių fotografės Jurgitos Lukos – profesionalumo ir patirties šios poros svajonė išsipildė. Tiesa, nebuvo paprasta…

 

Įžadų ceremonija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

Jaunieji dar prieš prasidedant korona viruso pandemijai planavo vestuves 2020-ųjų gegužę. Buvo nusprendę susituokti bažnyčioje Lietuvoje, o surengti įžadų ceremonijos ir fotosesijos kartu su artimaisiais ketino keliauti į Graikiją. Tačiau, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją pasaulyje ir siekiant užtikrinti saugumą, šventės scenarijų teko keisti kelis kartus. Galiausiai nutarė vestuves perkelti į 2020 metų rugpjūčio pabaigą ir pasirinkti palankesnę kelionės kryptį – savaitei iškeliavo į Italiją, savo svajonių plano link. Skrido tuščiu lėktuvu keturiese: jiedu su vestuvių organizatore užsienyje Greta ir fotografe Jurgita Lukos.

 

“Tik atvykę į vietą – Šilos (Scilla) miestelį Kalabrijoje – pajutome palengvėjimą. Dėmesys vienas kitam, užburiantys vaizdai leido užmiršti ir niekur neskubant, viskuo mėgaujantis įgyvendinti kelionės tikslą. Nors ir laikėmės visų saugumo priemonių, jautėmės ypač atsipalaidavę, keliavome po Kalabrijos regioną, garsėjantį kalnų grožiu, jūros kyšulyje esančia pilimi, bažnyčia uoloje, maistu, saulėlydžiais, sutiktais žmonėmis ir tiekėjais, ypač dvaro savininku, apdovanojusiu mus suvenyrais iš savo ūkio”, – įspūdžiais dalijosi vestuvių užsienyje planuotoja G. Prikockaitė.

 

Romantišką Eglės ir Regimanto įžadų ceremoniją su vaizdu į jūrą ir Šilos miestelio panoramą vainikavo Justino Jaručio daina “Tavęs”… Kitą dieną jauniesiems buvo suplanuota fotosesija itališkame dvare, o vakarop, kaip ir priklauso Italijoje, – gardžiausių picų degustacija.

 

“Iš šios kelionės parsivežėme dar neatrastų spūdžių ir galybę natūralių poros fotografijų. Šiuo keistu karantino laikotarpiu užfiksuotos akimirkos bus įrašytos ne tik į jaunųjų, bet ir į visos pandemijos istoriją, kaip kažkas naujo ir dar nepatirto”, – sako jaunųjų svajones pildanti planuotoja, kurios veikla šiuo metu yra apribota… 2019 metais G. Prikockaitė įkūrė vestuvių užsienyje projektą “Tender Ones”, skirtą norintiems mažesnių ir modernesnių vestuvių svetur – kur tik pageidautų jaunavedžiai – neapsiribojant viena konkrečia šalimi. Keliones ir minimalizmą vertinančioms poroms ji siūlo neįprastas ceremonijos vietas, organizuoja fotosesijas užsienyje, iš kurių parsivežti įspūdžiai ir nuotraukos atima žadą!

 

Įspūdžius iš mūsų kelionės galite pasiskaityti mano blogo įraše.
Antrąją kelionės dieną paskyrėme povestuvinei fotosesijai ir įžadų ceremonijai.
O trečią kelionės dieną ir įvyko vestuvių fotosesija Italijoje.

 

Įžadų ceremonija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender OnesĮžadų ceremonija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender OnesĮžadų ceremonija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

Įžadų ceremonija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

Įžadų ceremonija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender OnesĮžadų ceremonija Italijoje, Jurgita Lukos Photography, Tender Ones

 

 

 

SUSISIEKIME

 

Jei ieškote vestuvių fotografo užsienyjesusisiekite su manimi.

 

Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.  Nes viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime nusipelno būti dokumentuota ir išgyventa per nepamirštamus vaizdus.