fbpx

RASA + GEDIMINAS | Vestuvės RAUDONDVARIO DVARE | Wedding in Raudondvaris manor

Rasos ir Gedimino vestuvės Raudondvario dvare vyko rugpjūčio pradžioje. Šauni pora, kuri vestuvėms pasiruošė per du mėnesius. Kadangi pora gyvena ne Lietuvoje, be puikių planuotojų nebuvo apsieita.

 

Trumpai apie porą. Rasa – labai santūri mergina, nemėgsta būti dėmesio centre. Gediminas – labai mėgstantis pokštauti ir tiksliai žinantis ko nori. Susipažino jie bažnyčioje, kur organizuojamos lietuviškos mišios, po kurių pasiliekama pasivaišinti arbata ir saldumynais. Prie Napoleono torto ir susitiko. Dabar savaitgalio rytus leidžia su kava bei “Discovery” dokumentika, sekmadieniais kepa barbekiu, o rudenį miškuose ieško kaštainių.

 

Rasa ir Gediminas vestuvių rytą ruošėsi atskiruose Daugirdo viešbučio kambariuose. Svarbiausią jų rytą, šalia jų buvo mamos, kurios padėjo pasiruošti. Pirmiausia nufotografavau jaunikio pasiruošimą, po to – nuotakos. Rasai buvo labai įdomu sužinoti, ar jaudinasi jaunikis, ar nervuojasi. Sakau kai gerai jo nepažįstu sunku pasakyti, tik juokelius pasakojo, bei kaip ilgai ieškojo sužadėtuvių žiedo. Tada nuotaka išdavė paslaptį – jei Gediminas pradeda be perstojo juokauti – vadinasi jis jaudinasi. O jūs tik pažiūrėkit, kokį nuostabų sužadėtuvių žiedą Gediminas išrinko savo nuotakai!

 

Jaunųjų pirmas pasimatymas įvyko prieš pat išvažiuojant į ceremoniją. Gediminas jau nebenuslėpė savo jaudulio. Ir tai yra nuostabu! Nuostabu kai vyras neslepia savo emocijų, žvilgsniu ir kūno kalba parodo kiek jam brangi yra šalia esanti moteris.

 

Šiose vestuvėse man įstrigo – nuoširdumas, paprastumas, neskubėjimas ir mėgavimasis vienas kitu, supančia aplinka bei artimiausiais žmonėmis. Tokios ir turi būti – tikros vestuvės. Tik jaunųjų dėka sugebėjau subtiliai sustabdyti akimirkas ir paversti jas gyvomis ir alsuojančias nuoširdumu.

Dėkui, Rasa ir Gediminai! Ačiū, už nuoširdų atsiliepimą:

Įspūdžiai apie fotografę. Iškart gavęs nuotraukas nepuoliau rašyti atsiliepimų, nes jie būtų tokie pat kaip ir visų – neadekvatūs, tiesiog persmelkti šventinių emocijų. Tad praėjus 12 mėnesių norėjau skirti “blaivius” komentarus apie fotografę žmonėms, kurie svarsto, ieško, dvejoja ar pasirinkti.
Apie žmogų, Vertinu žmones, kurie atlieka darbus ne paviršutiniškai, o įsigilinę ar net atlikę “namų darbus”. Esu matęs ne vieną fotografą kuris ateidavo, “papyškindavo” ir greit prie kitų darbų, lyg būtų atvykęs uždėti varnelės prie pagaliau atlikto darbo. Tuo tarpu šis žmogus nustebino mane, jog ji tiesiog gyvena pačiu darbu, o ne jį dirba. Pradžioje buvo neramu, kodėl tiek daug asmeninių klausimų apie mus iš fotografės, nes ji juk tik nuotraukas darys, tačiau įdirbis atsispindėjo galutiniame rezultate. Ji pasiruošė darbams taip, kad žinojo savo klientus kaip, kad Motina žino savo vaikus (kas jiems patinka, kaip geriau neerzinti ir t.t.). Profesionalumas, Visi žinome ir suprantame, jog nepavykusias nuotraukas arba blogo operatoriaus darbą maskuoja photoshop’o elementai. Tad jums renkantis fotografą nebus lengva pamatyti ar nuotraukos natūralios ar jos tokios jau padarytos kompiuterio pagalba, todėl net nesiūlau pagal tai rinktis. Patarsiu jums rinktis fotografę, kuri nufotografuoja ne aplinką ir objektą jame, o akimirką, judesį. Trumpiau sakant, padaro gyvą nuotrauką. Ši fotografė padovanojo mums atsiminimų ne kaip mes atrodėme mums svarbioje, negrįžtamoje šventėje, o kaip mes jautėmės, džiaugėmės. Ir to su photoshop’u nepadarysi (bent jau ne iš manęs – nefotogeniško objekto).
Ar rekomenduojame šią fotografę? Nuoširdžiausias atsakymas būna kai paklausi savęs ar pakartotum viską iš naujo ir ar kažką keistum? Iš tiesų nekeisčiau nei “trupinėlio” iš to kas buvo ir tikrai žinau, jog man pasisektų, jeigu kitos svarbios šeimos šventės metu ši fotografė būtų mums prieinama neužmirštamų akimirkų įamžinimui.

 

Taip pat, dėkoju ir visiems vestuvių tiekėjams prisidėjusiems prie šios šventės:

Sutuoktuvių ceremonijos vieta – Raudondvario pilis
Vestuvių vieta – Raudondvario dvaro oranžerija
Vakaro vedėjas – Vytautas Bertašius
Vestuvių planuotojos – 2 Frogs
Floristika – Fitodizaino studija
Tortas ir saldumynai – Laroche
Nuotakos vizažistė – Eglė Paradnikaitė
Plaukų stilistas – Tadas Kiveris

vestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvarevestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvarevestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvarevestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvarevestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvarevestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvarevestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvarevestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvarevestuvių fotografe, Jurgita Lukos Photography, Fine art vestuvių fotografija, Vestuvių fotografė Kaune, Vestuvės Raudondvario dvare
Jei ieškote vestuvių fotografo Kaune ar kitame Lietuvos mieste, o gal net užsienyje – susisiekite su manimi. Su dideliu džiaugsmu ir meile įamžinsiu jūsų vestuves.